SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAAgenix LOAD nowość od BIOGENIXA!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 4946 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42640


DRASTYCZNA DAWKA NAJBARDZIEJ ANABOLICZNYCH AMINOKWASÓW!

Aminokwasy o rozgałęzinych łańcuch bocznych (BCAA), do których zalicza się L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę, ze względu na swoją bezdyskusyjną skuteczność, na dobre zagościły w sportowej suplementacji zarówno zawodowców, jak i amatorów. BCAA należą do grupy aminokwasów egzogennych, co jest równoznaczne temu, iż muszą być dostarczane z pożywieniem, aby zapewnić prawidłowy przebieg wielu ważnych procesów metabolicznych w organizmie. Podstawową ich funkcją nadal pozostaje budowanie struktur białkowych, stanowiąc w nich ogromny odsetek, bo aż ok. 35-40% w tkance mięśniowej organizmu. Dodatkowo, BCAA spełniają funkcję substratu energetycznego, w stanach niedoboru podstawowego składnika, jakim jest glukoza. W takich warunkach aminokwasy rozgałęzione mogą być w wątrobie przekształcane do alaniny i w dalszej kolejności do glukozy, łącząc dzięki temu szybki szlak pozyskiwania energii z wolnym, związanym z metabolizmem kwasów tłuszczowych. Odbywa się to zarówno na poziomie regulacji ogólnoustrojowej, jak i metabolizmu tkanki mięśniowej i tłuszczowej - jest to zjawisko adaptacyjne, umożliwiające zachowanie równowagi życiowej, w głodzie i podczas długiego, wytężonego wysiłku. Pozwala to na ochronę, przed degradacją, białek mięśniowych oraz intensyfikacja przemian metabolicznych w kierunku rozkładu tłuszczu zapasowego. Niezwykle istotnym jest również, że wysokie stężenie aminokwasów rozgałęzionych w krwiobiegu powoduje zmniejszenie produkcji serotoniny w mózgu, co pozwala znacznie opóźnić i zniwelować subiektywne odczucie zmęczenia, a tym samym kontynuować wysiłek fizyczny na nieustannie wysokim poziomie. Spożywanie BCAA w trakcie przedłużających się wysiłków, zwłaszcza tych o zmiennej intensywności, nabiera, zatem ogromnego znaczenia i z tego powodu na dobre zagościło w wielu dyscyplinach sportowych,, takich jak kulturystyka, fitness czy gry zespołowe.

Składniki aktywne BCAAgenix LOADprzyspieszają adaptację wysiłkową sportowców, poprzez poprawę bilansu azotowego ich organizmów - nasilają odbudowę (anabolizm) białek mięśniowych, ograniczając jednocześnie ich rozpad (katabolizm). Aminokwasy rozgałęzione w tym produkcie zostały użyte w ilości 5 g na porcję, w doskonałej proporcji 2:1:1. W celu maksymalizacji antykatabolicznego działania preparatu, dodatkowo wzbogacono każdą jego porcję w 500 mg farmaceutycznej tauryny i aż 2,75 g L-glutaminy. Witamina B6 w ilości, niemalże, 150% zalecanego dziennego spożycia poprawia przemiany tych składników, również działając anabolicznie. Optymalny stopień mikronizacji składników aktywnych BCAAgenix LOAD pozwala na szybkie przyswojenie tych cennych substancji aktywnych ze światła przewodu pokarmowego do krwiobiegu. Dodatkowo proces ten został wzmocniony dodatkiem unikalnej, innowacyjnej kompozycji (AstraGin) wyciągów z żeń-szenia (Panax notoginseng) i traganka błoniastego (Astragalus membrenaceus).

Producent tej skutecznej mieszaniny naturalnych ekstraktów roślinnych niezbicie dowodzi, iż jej składniki aktywne zwiększają absorpcję aminokwasów, witamin i glukozy o, odpowiednio, 62, 50 i 57%. Podnoszą wrażliwość komórek na insulinę o 38%, przez co o 19% efektywniej absorbowany jest cukier z krwi, a skuteczność wytwarzania ATP wzrasta o 18%. Wszystko to powoduje, iż odnowa zasobów glikogenu, w ciągu 24 godzin po intensywnym wysiłku, jest większa aż o 60%. Aby zapewnić odpowiednią podaż glukozy w okresie potreningowym, wzmocniono skład BCAAgenix LOAD optymalną ilości dekstrozy, która wykorzystując inny mechanizm działania, korzystnie wpływa na poziom i aktywność insuliny w krwiobiegu. Dzięki zastosowanym składnikom BCAAgenix LOAD aminokwasy ze światła przewodu pokarmowego są bardzo wydajnie absorbowane do będących w stanie katabolizmu komórek mięśniowych.


CENA I ROZWINIĘTY OPIS NA:
http://www.biogenix.com.pl/?p=2&idm1=63&idp=268

Śledź NAS na facebooku:
http://www.facebook.com/Biogenix

Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2011-09-15 14:23:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10784
Nowości nigdy dość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Sprzedałam już kilka sztuk. Marka ma słabą promocje i mało znana. Przydała by sie pomoc ze strony firmy ulotki, katalogi cokolwiek.

Ines

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 41358 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126128
BIOGENIX moze nie byc dobrze znany jedynie mlodym - starsi pamietaja takie kulty jak Prolongatum czy Cell Pumpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2238
Myślę, że dużym plusem dla rozpoznawalności i reklamy wśród młodszego pokolenia tej marki jest jej "twarz".. strongman Robert Szczepański ;)

Ciężko jest być praktykującym teoretykiem ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14625
wiem, ze odkopuje stary temat, ale nie ma sensu zakladac nowego.

czy sklad podany na stronie biogenixa jest pelny? nawet w carbo, gdzie jest pelno cukrow daja slodzik, a tutaj go NIE ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10857 Napisanych postów 49489 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
"Aminokwasy rozgałęzione w tym produkcie zostały użyte w ilości 5 g na porcję, w doskonałej proporcji 2:1:1". Trochę nie rozumiem waszej polityki, wciskacie ludziom ciemnotę o tej niby doskonałej proporcji 2:1:1 i 5 gramowych porcjach, podczas gdy z waszych publikacji można wyczytać, że najważniejsza jest tak naprawdę leucyna, a i wielkość porcji jest śmieszna, o czym często nawet Biniu ostatnio wspomina. Może warto byłoby w końcu wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zrobić produkt bez tej otoczki marketingu ale za to w lepszej proporcji i z porządnymi porcjami, tak jak to uczyniła firma UNS (sorry za reklamę)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 41358 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126128
standardowe proporcje BCAA to 2-1-1 tak jak i tutaj
wielkosc i ilosc kazdy ksztaltuje wg wlasnych potrzeb

nic dodac nic ujac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 41358 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126128
NachoVidal
wielkość porcji jest śmieszna, o czym często nawet Biniu ostatnio wspomina.


nie przypominam sobie abym mowil o wielkosci polecanej porcji ...
podaje jednek swoje proponowane dawki

prosze bez pustych slow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 628
tam chyba jest blad w nazwie produktu, nie powinien sie produkt nazywac carbo genix i malymi literami with bcaa?

klatka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M. Strzeliński i P. Głuchowski w PBC PUŁTUSK zapraszamy!

Następny temat

Zawody Stron Man Żagań sobota 17 września 2011 - zapraszamy

whey deli