SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA dawkowanie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
jak powinienem dawkować bcaa przy treningach piłkarskich typowo wytrzymałościowych aby poprawić regeneracje. czy tak samo jak w dyscyplinach siłowych czy może jakieś inne dawki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 186
ja w zimowym okresie przygotowawczym bralem to BCAA z OLIMPU bralem 6 kapsulek na dobe : 2 rano, 2 godzine przed treningiem i 1 od razu po tren i 1 przed spaniem. Bylem bardzo zadowolony, zero zmeczenia zawsze wstawalem wypoczety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
a ciężkie miałeś wtedy treningi? ja właśnie miałem przez 2 ostatnie dni bardzo intensywne treningi i brałem 5 kapsułek przed i 5 kapsułek po treningu. mogę powiedzieć że po treningach czułem się bardzo dobrze ale jak wstałem rano drugiego dnia to troche czułem nogi, a dzisiaj juz po 2 dniach treningu tak byłem zmęczony że dałem sobie spokój. może to dlatego że na noc nie brałem bcaa... jak myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 186
jesli bierzesz 10 to ok, jak chcesz ja bralem 6 bo tyle dostawalem. ja rozbilbym te Twoje 10 na wielcej dawek np 2 rano 3 przed tren 2 po i 3 przed spaniem albo 4 razy po 2 wtedy wyjdzie oszczedniej;) wiadomo ze same kapsulki regeneracji nie zalatwia wazna jest odpowiednia dlugosc i "jakosc" snu czyli np. w jakim odstepie od posilku ostatmiego sie kladziesz bo to powiny byc minimum 2 godziny, rozciaganie miesni po treningu co jest mega wazne i porzadny prysznic;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
no ja raczej wszystkie te warunki staram się spełniać... a co do tego prysznicu chodzi ci o taki przeplatany ciepła woda z zimna tak?? spróbuję różnych kombinacji z tymi capsami i zobacze która najlepsza bo jak na razie jestem troche zawiedziony efektem a raczej jego brakiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 186
w sumie to ja wogole nie zachaczylem o najwazniejszy aspekt czyli o intensywnosc treningow! bo jezeki ma sie trenera ktory twierdzi ze podczas okresu przygotowawczego trzeba zapie...dolic zawodnika na treningu tak zeby nie mial sily doczolgac sie do lozka to zadne capsy nie pomoga. jeali jednak intensywnosc jest w miare tolerancyjna w granicach progu przemian metabolicznych tak ze nie powoduje zakwasow to bcaa jest rewelacyjne. niewiem jak czesto( ile dni w tyg po ile godzin trenujesz) jak bardzo intensywne sa zajecia i co wogole na nich robicie no i istotna jest pozycja, wiek, waga wzrost i liga w ktorej wystepujesz. a co do prysznica to ja nie zmieniam wody z cieplej na zimna tylko staram sie kapac w jak najchlodniejszej ale to z innego wzgledu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 186
a tak wogole to ten temat proponuje wrzucic Ci do dzialu suplementacji bo tutaj niewiele mozna sie dowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 186
i co dowiedzilaes sie czegos wiecej? sa efekty?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które lepiej kupić?

Następny temat

Indywidualny trening- środkowy pomocnik

WHEY premium