SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA ZAPARCIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
Witam wszystkich serdecznie!
Przyjmuje BCAA (w rozsądnych dawkach) i mój problem to zaparcia. Zdaje sobie sprawę, ze białko ma takie tendencje..ale robi sie to nie do zniesienia. Moze BCAA zastapić HMB? A może GLUTAMINĄ? A może jakiś inny środek ANTYKATABOLICZNY? Prosze poradzcie mi.

Zmieniony przez - dies2 w dniu 2008-04-03 09:49:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
wydaje mis ie ze mozna by było dać tam jakieś zlozone wegle zamiast tej dekstrozy... było by troszkę lepiej.

Generalnie na forum, wśród ludzi orientujacych się, dekstroza ma bardzo złą opinię. Dlatego ten stack jest tak krytykowany. Cena też jest czynnikiem. Ale na allegro wyglada to już inaczej, więc ten czynnik jest mniej istotny imo.

Stack na low carbie nie do przyjęcia imo. Zabraklo by miejsca na wartościowe węgle.

Do KO zawsze wracam, jak mam potrzebę - Super stack.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2733
nie sadze zeby to byla wina BCAA, bardziej skupil bym sie na diecie i wprowadził wiecej blonnika

mozesz tez jakims spalaczem delikatnym przyspieszyc przemiane materii, zielona herbata itp przyspieszacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
Mhm..zaparcia mi sie zaczęły odkąd zacząłem przyjmować BCAA. Wieczorem przed snem zjadam 100 g chudego twarogu z oliwa z oliwek. Może w tym tkwi problem? Ale zanim zacząłem ten twarożek spożywać, jelsi dobrze pamietam, to zaparcia już sie pojawiały - od momentu przyjmowania BCAA. Błonnik zazywam regularnie - nic nie pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
Waże 65 kg, wzrost 176.
Kiedy nie biegam: na czczo 6x1100 mg.
Kiedy biegam (2x w tygodniu): na czczo 6x1100 mg, przed treningiem 6x1100 mg, po treningu 6x1100 mg.
Nie zależy mi na budowaniu masy. Po prostu powoli chudne. Odkad zacząłem biegac (połtora roku temu) ważyłem 72 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Odstaw i zobacz czy to aby napewno przez BCAA., jeśli tak to ogranizm powinien po czasie sie przywyczaic. ale dziwne ze po twarogu nie miales zaparc tam tez bcaa jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
Co lepiej odstawic? BCAA? Czy twaróg z oliwa z oliwek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
OK, dziękuje. Tak właśnie zrobię.
Tylko jak zatrzymać ten cholerny katabolizm?
Kiedy zacząłem przyjmować BCAA ważylem już 68 kg (stąd moja decycja o BCAA), teraz jest 65 kg i straszne zapracia - dramat:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co to znaczy ze przyjmujesz blonnik i nic nie pomaga? przyjmujesz taki w tabletkach? odstaw. dorzuc blonnika z diety, uzwyaj ciemnego pieczywa, ciemnego ryzu, makaronu. albo kup sobie otreby przenne zjedz kilka razy po lyzce i szykuj papier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
Nie przyjmuje błonnika w tabletkach. Jem wyłacznie ciemne pieczywo, 2-3 łyzeczki otrąb pszennych dziennie. Co do ryżu i makaranu - to fakt ciemnego nie jem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co teraz???

Następny temat

Hmb i początek treningu.

WHEY premium