SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA TST

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2328
Witam. Mam pytanko :) Czy jest konieczność brania Bcaa przed tren jeżeli łykam Plutonium ? Czy może wystarczy tylko dawka po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miarke mozesz dodac, a po treningu 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Około treningowa suplementacja jest bardzo ważna, dlatego należy brać BCAA TST przed i po każdym treningu.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
tak dodaj bcaa a przed i po treningu to podstawa chyba ze po treningu bierzesz np tri anabol suplement potreningowy antykataboliczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2328
Myslałem o połączeniu Plutonium z Tri anabol, a w tedy bcaa tylko przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Nawet jeżeli brałbym plutonium z tri anabol, to bcaa tst brałbym również przed i po treningu. Pamiętaj, że aminokwasy to podstawa.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jezeli masz robic polaczenie tri anabol i plutonium to tst jak najbardziej dodalbym przed treningiempo wystarczy tri anabol to typowy srodek antykataboliczny wiec wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2328
Będę planował cykl na masę, i właśnie pytam przy okazji tematu. Bo zastanawiałem się właśnie jaka pucha mi będzie potrzebna przy takim połączeniu. Myślę ze pocisnę z wasza firmą. Jeszcze tylko mam dylemat jaka kreatyna,bo na razie brałem mono i coś kiepsko, myślałem o jabłczanie lub innej formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
zdecydowanie polecam HYPERFUSION:


Fuzja 10-ciu najnowocześniejszych form kreatyny w jednym preparacie Jabłczan kreatyny 500 mg, Orotonian tri-kreatyny 500 mg, HMβ kreatyny 500 mg, Orotonian di-kreatyny 500 mg, Pirogronian, kreatyny 500 mg, Monohydrat kreatyny 500 mg, Ester etylowy kreatyny 500 mg, Ester etylowy kreatyny HCL 500 mg, Jabłczany estru etylowego, kreatyny 500 mg, α-Ketoglutaran kreatyny 500 mg

lub nowy produkt BETA BOLIC:

Składniki w: 5 kapsułkach
Matrix kreatynowy 3800 mg
Alfa-ketoglutaran kreatyny /
Ester etylowy kreatyny HCL /
Chelat magnezowy kreatyny /
Monohydrat kreatyny /
Kreatyna alkaliczna /
Cytrynian kreatyny /
Jabłczan kreatyny /
Beta-alanina /
Tauryna 500 mg

Sposób użycia: zażywać 5 kapsułek po treningu lub w dni nie treningowe rano na czczo, popijać obficie wodą

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

BetaBolic dostarcza optymalnej dawki najbardziej zaawansowanych, metabolicznie aktywnych i stabilnych form kreatyny w połączeniu z beta-alaniną i antykataboliczną tauryną. Chelat magnezowy, estry i alkaliczna postać kreatyny uznane są najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze formy podania tego super-anabolicznego składnika. Dodatkowo kreatyna sprzęgnięta z kluczowymi składnikami cyklu produkcji energii – cytrynian, jabłczan, alfa-ketoglutaran - wzmaga pracę komórek mięśniowych podczas wyczerpującego treningu. BetaBolic ma w składzie innowacyjny i wysoko skuteczny bufor zakwaszenia mięśni w postaci beta-alaniny, która w komórkach mięśniowych przekształcana jest do karnozyny. Nadmierne zakwaszanie powoduje silny ból i nagłą zapaść mięśniową podczas serii treningu siłowego. BetaBolic pozwoli przekroczyć próg „upadku mięśniowego” podczas wykonywania wymuszonych powtórzeń i szybko uzupełni zapasy ATP do kolejnych serii i treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2328
widziałem te produkty, mocne składy :) Co do wyboru to jeszcze się namyśle. Na razie dzięki za pomoc :) Jeszcze będę pytał przed samym zamawianiem, zrobię przykład i poczekam na waszą pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey Protein Isolat

Następny temat

PROMOCJA GRUDZIEN

WHEY premium