SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Skutki uboczne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 653
Witam, moje pytanie jest odnośnie tego czy podczas stosowania bcaa 2 1 1 allnutrition odczuwał ktoś dyskomfort? Brak energii, zmęczenie, złe samopoczucie. Możliwe jest ze któryś składnik tak działa na organizm? Również spożywane flex tej samej firmy, od momentu brania tych dwóch suplementów pojawiły się problemy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja brałem to BCAA i żadnych dodatkowych problemów (poza tymi, które mam) nie zauważyłem. Podobnie jest z BCAA Olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
coś sobie chyba wkrecasz, różne bcaa juz stosowałem i nic takiego nie zauważyłem. Moze jak stosujesz bcaa to jesteś na redukcji i masz za nisko kalorie ustawione.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
BCAA dział raczej odwrotnie
Chyba że masz zaburzenia na poziomie serotoniny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jak Panowie wyżej, nie powinno nic zlego sie dziac w przypadku stosownaia BCAA, jak i flexa.
chyba, że jak wspomniał popuri, coś złego dzieje się na poziomie neuroprzekaźników.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 653
Dzięki za pomoc, problem nie dotyczy mnie lecz ojca, możliwe że makro musi podbić, wylicze mu kcal i zobaczę czy Wszystko w porządku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
skoro faktycznie jest na redukcji, a poziom kalorii jest mocno obciety, to faktycznie moze wystarczy podbic nieco ilosc energii. warto rowniez przyjrzec sie treningowi, czy zbytnio nie szaleje:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ironmaxx

Następny temat

Jak to jest z tymi witaminami.........

WHEY premium