SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Białko alergia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
Witam,

Czy jesli jestem uczulony na mleko, nie moge pić nawet białka w prochu bo mam mega uczulenie, to czy BCAA też bedzie mnie uczulać?

makro sie liczy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
nie powinno.
celuj w bez smakowe.
lepiej w eaa jeszcze by bylo

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-02-09 23:27:47


PS: jakie bialka do tej pory testowales?
byc moze izolat lub hydrolizat by byl OK

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-02-09 23:28:12

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
A co to za uczulenie? na laktoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
nie pamiętam niestety jakie to było białko bo testowalem je dobre pare lat temu. A uczulenie nie wiem czy na laktoze. Nie moge pić mleka krowiego a od sojowego rowniez dostaje uczulenia jednak po wiekszej ilości (np karton dziennie i po 3-4 dniach jest ogien)

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ale masz biegunke czy jakieś uczulenie na skórze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
najpierw mnie zatyka oddechowo i swiszczy mi wszystko - kiedys mialem astme ale wlasnie po tym widzialem ze to nie dla mnie, pozniej uczulenie na skórze i piekło w oczach

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Aha. Co do BCAA jw TomQ wez jakies bezsmakowe i spróbuj porcję. Jak nic sie nie będzie działo to ok. Ale obserwuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
ok dzieki za pomoc. rozumiem ze bcaa jest niezbedne przy redukcji? bo wlasnie zaczynam z małym deficytem kalorycznym ale jednak podobno zapobiega katabolizmowi

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
20-30lat temu nie było BCAA a dzisiaj i tak mało kto wygląda jak Pro z tamtych lat. Przy dopiętej diecie BCAA nie jest potrzebne, niesie za sobą szereg pozytywnych efektów ale to nie jest tak że bez BCAA nie możliwa jest redukcja(tak jak i bez spalacza). Stać cię to kup, nie stać cię to przypilnuj diety i też będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dokładnie, BCAA ułatwia redukcje bez straty mięśni ale niezbędne nie jest ( chyba ze na IF - tam sie przydaje bardzo )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze

Następny temat

Jakie suple do pracy wysiłkowej.

WHEY premium