SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA + kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, jestem zielony w tym temacie i chciałbym się Was poradzić. Trenuję piłkę nożną amatorsko, troszkę biegam i 2-3 razy w tygodniu siłownia. Dostałem opakowanie creatyny (creatine ph-x 210 kaps) i chcę jeszcze kupić BCAA, zastanawiam się nad hi tec powder albo Ostrovit - Extra Pure.
1. Które bcaa mi daradzacie
2. Jak połączyć bcaa i kreatyne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
wystarczy zerknac na cykl glukozowo alaninowy o ktorym juz dzisiaj gdzies pisalem, i masz odp dlaczego akurat bcaa (3 aminokwasy) bardziej nadaja sie, przed lub w trakcie, niz po treningu, gdyz po treningu potrzeba juz pelnej gamy amin, a nie tylko 3 rozgalezionych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
trec g-force albo turbo jet kreatyna przed i po treningu w dni nie treningowe na noc bcaa rano w dni nie treningowe, a w treningowe przed i po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
a jak masz takie do wyboru to lepiej z hi teca weź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bcaa w DNT strata supla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
jak kto woli jak ma kase to nie zaszkodzi rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1. Hi - Tec
2. Kreatynę bierzesz przed i po siłką ( albo tylko po )
a BCAA najlepiej przed, albo w trakcei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyna DT - 5 przed, 5 po. DNT - 5 rano
BCAA np 10 przed w DT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
nie zgodze się z tym, że najlepiej brać bcaa przed albo w trakcie bo bcaa jest głównie na regeneracje i lepiej brać po treningu, a branie w trakcie zwiększy tylko odrobinę wytrzymałość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
wystarczy zjeść dobry posiłek z odpowiednią ilością białka jakieś 2 godziny przed treningiem i nie potrzeba bcaa przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4510 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263104
Bartek jak nie wiesz czegoś to sie nie wypowiadaj, chłopaki wyżej dobrze poradzili z dawkowaniem. Po drugie edytuj posty, bo wszedzie robisz spam post pod postem

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
jak ja się nie znam??? ja pisze bo wiem jak to działa, a wasze dawkowanie polega na tym co pisze na opakowaniu w takim razie powiedź mi jak działa bcaa jeśli jakieś 2 godziny przed zjesz dobry posiłek z odpowiednią ilością białka to jaki jest sens brania bcaa przed treningiem??? bcaa to nie jest super odżyka tylko tak jak by to nazwać przetrawione białko, które od razu trafia do mięśni nie ma sesnu go brać przed treningiem jak masz dobrą diete jedynie co to po treningu to co chłopaki napisali wyżej przeczyta to samo na opakowaniu znam osoby, które wogóle nie stosują bcaa na masie bo mówią, że szkoda kasy i na prawdę niźle wyglądają jedynie na redukcji polecają.

Zmieniony przez - bartek229 w dniu 2014-11-27 13:15:42

Zmieniony przez - bartek229 w dniu 2014-11-27 13:20:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon II a puls ponad norme

Następny temat

Białko serwatkowe - czy warto?

WHEY premium