SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA + GLUTAMINA + KRETA + PRZEDTRENINGÓWKA

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 608
Witam, panowie mam pytanko ponieważ nie wiem czy mogę połączyć wszystko do kupy BCAA + GLUTAMINA (FITMAX), S.A.W. (TREC) i CREATYNA od VitalMAXA.

Od razu mówie nie ma takiego tematu z moim problemem,

Prosiłbym o pomoc z góry dzięki :)

ĆWICZĘ BO SPRAWIA MI TO PRZYJEMNOŚĆ !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Witaj maciekr200

Możesz stosować w jednym dniu wymienione powyżej suplementy Pozostaje oczywiście ich odpowiedni rozkład Tzn przedtreningówka jest stosowana przedtreningowo czyli zgodnie z zaleceniami Naturalnie jeżeli ktoś potrzebuje większej "mocy" to może dorzucić kilka innych substancji ale należy liczyć się z tym że pomiędzy substancjami występują interakcje i producent nie będzie odpowiadał za wynik nowo tworzonych mieszanin z udziałem jego produktu Jeżeli chodzi o bcaa z glutaminą i kreatynę to można je stosować łącznie - mowa o substancjach pojedynczo A przynajmniej tak mówi praktyka i nie spotkałem się z przeciwwskazaniami w literaturze Spożywanie ich łącznie może wręcz przynieść dodatkowe korzyści tzn zwiększony wyrzut insuliny spowodowany np leucyną może wspomóc transport kreatyny (co prawda wpływ zwiększonego wyrzutu insuliny przez wyizolowane substancje na zwiększenie wchłanialności kreatyny jest dyskusyjny niemniej przyjmuje się na chwilę obecną że wchłanialność się zwiększa a przynajmniej przez kilka pierwszych dni) niemniej jednak sytuacja jest podobna co powyżej tzn teoretycznie dane substancje można łączyć i przynoszą najczęściej zwiększone efekty Problem pojawia się w momencie kiedy chcieć połączyć produkty różnych producentów gdyż jeden producent nie może odpowiadać za produkt drugiego procenta i jego jakość Nie oznacza to że jeden bądź drugi producent ma słabą jakość jednak ciężko jest prorokować efekt (tym bardziej że słowo jakość jest bardzo obszernym pojęciem) Inaczej sprawa by się miała jeżeli padłoby pytanie czy można połączyć dwa produkty z tej samej firmy oczywiście z zastrzeżeniem że zapytanie pisze się do producenta produktów które chce się połączyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PREMIUM ISOLATE 90 - WASZE TESTY I OPINIE

Następny temat

Jaki surowiec do produkcji waszych supli?

WHEY premium