SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA+ i SPALACZ TŁUSZCZU

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16
Witam zakupiłem dzisiaj spalacz tłuszczu CUT 4 HIM + oraz BCAA+, oba firmy 4+ Nutrition ( takie polecili mi w sklepie, w sumie zastanawiam się czy nie wcisneli mi tego bo im zalegało, gdyz z tego co widzę w internecie mało o tym jest??). Ale moje główne pytanie brzmi jak to stosować. Odnosnie spalacza na stronie z suplementami pisze, że 4 tabletki w ciagu dnia, babka w sklepie powiedziała mi, ze 2 tabletki po śniadaniu i 2 przed treningiem, ale zappmniałem spytać jak w dni nietreningowe. Odnosnie aminokwasów babka powiedziała mi, że 2 tabsy przed i 2 po treningu, a w internecie w zalezności od sklepu pisze 5 tabletek na raz, 5 tabletek 2-4 razy na dobe, po sniadaniu, treningu, przed snem i w końcu już sie pogubiłem. Dodam jeszcze, że sport jaki uprawiam to bieganie (5-10 km), a BCAA+ kupiłem dla zwiekszonej regeneracji i zmniejszenia uczucia zmeczenia. Bardzo bym prosił, aby ktos kto zna sie na tym opisał mi jak najlepiej to stosować i dlaczeggo. Dodam również, ze stosuje jeszcze Flexit Drink ( na stawy) i czy połaczenie tego wszystkiego na raz mi nie zaszkodzi w jakims stopniu. Z góry wielkie dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 27198 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 78892
to mówisz, że najpierw kupujesz suple, a potem się zastanawiasz do czego służą?
spalacz tak jak na opakowaniu, bcaa tak żeby było 5g czystego bcaa dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16
Nic takiego nie napisalem, że nie wiem do czego służą??? Chodzi mi o to, że są róznych firm i jednak o troche różnych składach ( w przypadku spalacza szczególnie). Na spalaczu pisze tylko, ze 4 dziennie na BCAA, że 5 dziennie, więc nie pisze w jakich fazach dnia treningowego i nietreningowego, a ja właśnie o to pytam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poważny zastój.

Następny temat

Ćwiczenia, odżywki, dieta - co ? Jak ? z czym ?

Nutlove-choco