SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARKI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5241

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Dopisze sie bo mnie terlepie jak patrze na jego wypowiedz

Prowokacja jest to swiadomy czyn, przemyslany, alby myslec trzeba miec odorbine iq, zeby miec odrobine iq trzeba miec mozg, WYBACZ NIE DALISMY SIE NABRAC NA TO ZE MYSLISZ


PS. dziecko kto ci komputer wlaczyl bo nie wierze ze sam to zrobiles w tym wieku [pewnie jakies 8-9 lat]

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-06-30 06:06:40

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Łooo Abona to już ho ho nie mam, bo sporadycznie forum odwiedzałem https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] Po wypłacie zaopatrze się w karte stałego klienta sfd Po wypłacie zaopatrze się w karte stałego klienta sfd Po wypłacie zaopatrze się w karte stałego klienta sfd [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1934
WWDZ skoro masz takie wygórowane miemanie o sobie to po***** wogole wchodzisz na to forum i pytasz się o cokolwiek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
Właśnie!
Przecież jeśli to my jesteśmy bandą idiotów, a ty super inteligentnym człowiekiem który wsztstko wie. To po***** nas pytasz??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BICEPS - UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM - Pomoc

Następny temat

PROSZE O OCENE PLANU

WHEY premium