SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARKI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwicze na mase i nie potrafie wybrac 4 najlepszych cwiczen na bary.na barki jest mase cwiczen ale musze sie na jakies zdecydowac.moze napiszecie co byscie mi polecili ? aha i czy dzienne cwiczenie miesni brzucha przeszkadza w zdobywanmiu masy ??? z gory dzieki pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czterech nie musisz mieć no bo i po co jak trzy w zupełności wystarczą; wyciskanie sztangi zza karku, wznosy bokiem stojąc i wznosy w opadzie oczywiście ze sztangielkami, a brzuch chodziło ci chyba o codzienne trenowanie, chyba to nie jest najlepszy pomysł, tak do dwóch, trzech razy w tygodniu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13632
1)wyciskanie sztangi zza karku siedzac(tylne aktony)
2)wyciskanie sztangi sprzed glowy(przednie aktony)
3)unoszenie hantli bokiem
4) podciaganie sztangi do brody

co jakis czas zmieniaj cwiczenia i sam zobacz co dziala najlepiej.dla mnie te co podalem sa najlepsze.

jak dobrze rozumiem codziennie cwiczysz brzuch-jak mocno intensywnie to lepiej jest co drugi dzien

>>MARECKI<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bzdura wyciskanie zza karku i sprzed glowy dziala na te same miesnie czyli przednie i boczne aktony mięsni naramiennych, mięśnie trójgłowe ramion.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadza się a szczególnie na przednie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6749
Zza karku jest ogólno rozwojem dla CAŁEJ obreczy barkowej, a zprzed głowy głównie pród i boczne ale to zalezy jaki chwyt, szerki czy waski.

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1559
Ave !

1) Cztery ćwiczenia na barki są jak najbardziej ok, ja tak stosowałem i mam ładne kule armatnie: sztanga zza głowy, sztangielki siedząc - wyciskanie, wznosy bokiem, ale JEDNORĄCZ, wzniosy w opadzie.

2) Jesli zależy Ci na prawdziwych barkach, a nie na ich imitacji pomiń podciąganie sztangi w pionie, bo to ćwiczenie rozbudowuje kaptury, a przy duzych kapturach barki wyglądają na dużo mniejsze, niż są w rzeczywistości, odrzuć też szrugsy. Drugi punkt możesz pominąć, jeśli marzysz o utracie karku a la większość pakerów na siłce, u których również przerost trica powoduje zmniejszenie optyczne barków.

Czekaj na mój post pt. Barki - Hardcore ! Juz niedługo !

Andrew Golota - simply the best !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
Wielebny ,ale żeś mu doradził-koleś nie pytał o to jak optycznie powiększyć barki kosztem braku przyrostu w innych partiach mięśni tylko jakie ćwiczenia wybrać na ich rozbudowę.Jeśli ćwiczy na masę to jego celem powinien być harmonijny rozwój całego ciała a nie tylko "kul armatnich" .Co na triceps też ma nie ćwiczyć:)? Do autora postu- 1. wznosy bokiem 2.wycisk. zza karku 3.wznosy w opadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1559
B.Luka, pytał jak je rozbudować, ale chyba nie chodziło mu o rozbudowanie dla samej idei budowania, o to przeciez też nie chodzi w kulturystyce, no chyba, że chcemy być bamberem mającym za zadanie straszyc jako wikidajło :). Szło mu o ich powiekszenie i na nurtujące Go pytanko - jak rozbudować - odpowiedziałem co jest dobre na poczatek i co mi przyniosło wspaniały efekt.

Natomiast pkt. 2) mej wypowiedzi jest niejako extra, celem uczulenia na błąd jaki popełnia 90% ludzi na siłce - zaniedbanie barków jako grupy mięśniowej, a budowanie kapturzychów i trica.

Andrew Golota - simply the best !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za wszystkie wypowiedzi na pewno mi duzo pomoga._Wielebny_,twoj post jesli sie ukaze, to na pewno go przeczytam. dzieki wam pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie partie mięśni najlepiej ze soba łączyć

Następny temat

Nierówne mięśnie

WHEY premium