SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARDZO PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!! DHEA DHEA DHEA DHEA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58
Witam, moim problem są przetłuszczające sie włosy, nadmierna potliwosc całego ciała, zaskórniaki na twarzy i ramionach...
Wszystkie problemy zaczely sie gdy zaczalem dojrzewac.

Jestem 22 letnim mezczyzna,nie mam nadwagi, odzywiam się zdrowo, pracuje fizycznie.Nie mam cukrzycy ani problemów z tarczyca.

Wyniki badań:
Morfologia krwi -ok
FSH -ok
LH -ok
TSH -ok
FT3 -ok
FT4 -ok
Testosteron -ok
T3 -ok
T4 -ok
DHEA min 1,80-max 12,50 -21,63
DhEA (badanie powtorzone) -29,45

Moje pytanie czy wina moich doleglwoscia jest hormon DHEA.??
Czy mozna go obnizyc u męzczyzn, jesli tak to w jaki sposób??
Endokrynolodzy na razie nie potrafia mi pomóc...

Dziekuje za pomoc, POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Witam. Mam nadzieje ze jeszcze czasem tutaj zagladasz. Ja mam taki sam problem jak Ty. Moje Dhea to 37,25. a objawy to nadmierna potliwosc calego ciala chociaz dochodza jeszcze bole glowy przemeczenie itp. Mam pytanie co dalej z Twoimi badaniami. Ja zrobilem kortyzol acth sa w normie. Endokrynolodzy mowia ze wszytsko ok z tym ze ja pol roku temu wyladowalem na pogotowiu z silnym bolem z lewej strony plecow. byl stan zapalny w organizmie. to bylo pol roku temu a wieksze lub mniejsze natezenie bolo mam caly czas od tamtej pory. jestem totalnie zmeczony tym wszytstim bo to unimozliwia normalne zycie zreszta sam wiesz najlepiej. ale to tylko zrozumie ten kto przez to przechodzi lub przeszedl. mam nadzieje ze u Cibie wszystko ok pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!! DHEA

Następny temat

Loxon skutecznosc

WHEY premium