SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARDZO PROSZE O POMOC

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
Witam bardzo bym chciał zeby ktoś pomógł mi ułożyć dobry plan ćwiczeń dopasowany do mojego sprzętu. Zaczynałem na tym forum prożby na dziale traning dlapoczatkujacych ale niestety pomylilem dzialy :P odrazu z tego co czytałem powinienem znależc sie tu. . .Wiec tak o to moje dane
WIEK ; 17
WZROST ; 171
WAGA ; 62kg
STARZ ; ćwicze od jaiegoś roku efekty były przeciatne ale to za względów niesystematycznośći itd
DIETA ; posiadam
CEL ; poprawa swojego stanu umiesnienia. (najbardziej mi zalezy na klatce i rekach oraz plecach)
SpRZET ; Sztanga prosta na stojaku obciązenia do 50 kg , hantel jeden 10kg za nie dlugo bd drugi , expander , spreztna (tzw. pałąg) habd gripy , drazek

Bardzo prosze o plan dostosowany do moich przyzadów:) oczywiście można dodac inne metody domowe typu papki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 883
najpierw sam ułóż a potem proś o korektę, nikt nie będzie za Ciebie układał planu treningowego...
# trochę chęci...
# użyj szukaj na forum
# poczytaj podwieszone tematy na forum
# zajrzyj tu http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dalej??? moja historia

Następny temat

dolne mięśnie klatki..

WHEY premium