SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Będzie dobra redukcja?! do 31.12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3899658

tu jest wszystko napisane.
Przepraszam, ze podaje linka ale nie chce mi sie drugi raz tego samego pisać
Pomóżcie, prosze :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 819
ja bym nie wypychala nikogo biegac od jesieni poczynajac, zwlaszcza rano i na czczo. Jak zlapie pierwsze grype po 2 tygodniach, to bedzie miec wydatki w aptece, a nie spadek wagi. I na miesiac spokoj z programem na chudniecie. Oczywiscie- moze ktos miec swietne zdrowie i wtedy to ja moge tylko zazdroscic...

if u won't try enough...u'll never get it...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
p.s. wiem, ze wg Was dieta podchodzi pod glodowke ze wzgledu na malo kalorii ale zalezy mi na dosc szybkich efektach
Pozniej stopniowo bede zwiekszac kalorycznosc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Niech ci będzie, przeczytałam...Twój cel jak i środki do jego osiągnięcia są złe. Szybka utrata wagi = jej szybki powrót. Jeżeli chcesz, aby ktoś ci tutaj pomógł, poczytaj o układaniu racjonalnej diety i spróbuj skomponować taką dla siebie. I może jednak dodaj ankietę i napisz o co ci chodzi, bo wątpie, żeby wszystkim chciało się zaglądać w link, który zamieściłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja tez poczytalam i najbardziej mi sie podobalo, ze nie chcesz zostac kulturystka
A nawiasem mowiac powodzenia, jak wytrzymasz to na Sylwestra bedziesz chuda, tylko sily na tance moze nie byc, ale kto wie.... Tylko nie wyrzucaj od razu starych ciuchow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
hehe lubię was za to, że przy doradzaniu macie troche poczucia humoru i nie besztacie od razu z błotem :D
Ok, zgadzam się, że za mało kalorii...popracuję nad tym :)
Na razie chciałabym jednak zacząć regularny trening, a z okazji, że jestem potwornym leniem to dla mnie ogromne wyzwanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Według mnie zbyt duża intensywność ćwiczeń, tylko 1 dzień odpoczynku to za mało. Taką ilością treningu spalisz tyle mięśni co tłuszczu albo i więcej i będziesz wyglądać jak "szkieletor". Proponuję 3 lub 4 razy dziennie porządne aeroby na czczo rano zaczynając od 20 minut stopniowo zwiększając do 45min lub nawet 1h. I przynajmniej 2 dni wolne na regenerację. A i jeszcze dobrze by było jakbyś już zaczęła myśleć nad tym co będzie jak już zrzucisz te upragnione 10kg, bo efekt jojo to nie mit i pierwsze co powinnaś robić to dbać o wykształcenie u siebie jak najlepszych nawyków żywieniowych a to zaprocentuje.


Zmieniony przez - john_ny w dniu 2008-11-07 20:50:17

Zmieniony przez - john_ny w dniu 2008-11-07 20:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiesz stanowczo "lepsza" metoda bedaco juz pewnym hardcorem jest obciecie sobie weglowodanow. Po prostu ustalsz diete przy swoim poziomie ruchu na ok 1600-1700 kacal i dajesz tylko poranna i potreningowa porcje weglowodanow (przyjmij ze jest to 1/2 kubka ugotowanej kaszy, czy suchuch platkow owsianych na sniadanie- no ewentualnie kromka razowca itp.) Reszta tylko bialko plus warzywa i do tego troszke tluszczu. Bedziesz ladnie chudla, tylko moze ci zaczac w pewnym monecie brakowac energii do treningow, ale poniewaz nie robisz nic szczegolnie intensywnego wiec sie przyzwyczaisz.
Ale na -10kg tluszczu do Sylwestra nie licz, takie rzeczy to polegaja na odwadnianiu a nie odchudzaniu.

I tak ode mnie , zwieksz intensywnosc treningow i przyloz sie solidnie do ciezarow , na miesnie nie masz co liczyc, one tez potrzebuja dodatnich kalorii by urosnac.


john_ny jeden dzien to za malo???? , to dobra ilosc zwlaszcza, ze jej treningi z inetnsywnoscia nie maja wiele wspolnego WF nie zaliczamy do treningu, ale do rekreacji

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-11-07 20:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
dziekuje Wam baaardzo :)
dobrze, że są jeszcze tacy pomocni ludzie :)
Ciao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
no jeśli nie brać pod uwagę przemęczenia fizycznego to myślę, że po pewnym czasie da o sobie znać zmęczenie psychiczne, które spowoduje zaniechanie konsekwencji w realizowaniu postanowień a potem wogóle porzucenie redukcji, moim zdanie dobrze jest zrobić sobie 2 dni wolnego w tygodniu. A no i ja bym zamienił ten streching rano na aeroby bo wydaje mi się, że streching nie jest aż tak istotny przy redukcji

Zmieniony przez - john_ny w dniu 2008-11-07 22:11:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Mi tam zdecydowanie brakuje interwałów. Nic tak nie pomaga spalać tłuszczu jak stosowanie ćwiczeń siłowych i interwałów (oczywiście nie tego samego dnia).
Stretching, jeśli ma Ci pomóc w odchudzaniu, jest nieskuteczny. Jeśli masz inne powody by go wykonywać - to ok.
Ćwiczenia siłowe - mam nadzieję, że wiesz jak je wykonywać. Nie próbuj wykonywać ich jak Ci się podoba, bo to niewiele pomoże. Jeśli nie umiesz, to w dziale o treningu dla początkujących znajdziesz odpowiednie plany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
cwiczenia silowe z SHAPE biore i sa dosc dobre ;)
Interwaly moge robic na stacjonarnym? Jesli tak to czy zmieniac obciazenie czy pedalowac na najnizszym?
Co do stretchingu to w celu czysto zapobiegajacym zbiciu kulasow :p
Z nimi mam najwiekszy problem bo mam strasznie napakowane uda :/
Bycza czesc z tego to zapewne tluszcz ale miesni tez sie sporo znajdzie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre obliczenia diety?

Następny temat

Specjalna dietka

WHEY premium