SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle nóg podczas biegania czy pływania

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 142
Byłem u reumatologa(oczywiście prywatnie, bo na NFZ to pół roku czy ile tam) I stwierdził że ten magnez co biorę jest słaby(NeoMag Skurcz) kazał kupić SLOW-MAG B6 i brać przez 20 dni po 5 tabletek, a potem po 2 i w sumie to chyba pomogło, miałem dobry tydzień przerwy z basenem itp, ale dzisiaj w sumie nic nie drętwiało. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
No tabletka magnezu dziennie przy niedoborach niewiele pomoże . Ja łykam po 5-7 i wtedy dopiero czuje poprawę .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 142
No może i tak, ale jak na ulotce od tego NeoMag Skurcz jest że 2 tabletki dziennie maks, to nie będę więcej łykał, a na tym jest w sumie że można brać przez 21 dni 5, potem 3, ale zostanę chyba przy 2 jak lekarz mówił, póki co jeszcze 3 czy 4 dni mam 5 brać.

No i ten NeoMag Skurcz ma niby słabo przyswajalny magnez, a te Slow są jako nawet lek zarejestrowane i do jelitowe.


Zmieniony przez - damdam84 w dniu 2017-05-03 15:56:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Magnez 60 mg (16%)*
Potas 300 mg (15%)*
Witamina B6 1,4 mg (100%)*

Masz po ok 15% dziennego zapotzrebowania na magnez i potas więc jak amsz niedobory mozna dać wiecej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 142
Niby tak, ale jak jest napisane na ulotce 2 dziennie maks, to jakoś mam dylemat żeby łykać tego nie wiadomo ile. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 142
Hmm, w sumie na basenie jest już ok, ale jak chodzi o bieganie to dalej słabo, jest raczej poprawa ale no jest nadal słabo mówiąc ogólnie.

Jeść dalej ten magnez po 5 tabletek(zamiast 2) bo to pomaga, czy jest lepiej bo nogi rozruszałem itp? ...już sam nie wiem...
Bo jakby nie patrzeć to na ulotce jest że 5 tabletek to przez 21 dni maks i lekarz tak samo powiedział.


Zmieniony przez - damdam84 w dniu 2017-05-13 12:10:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
jak chcesz to sobie pij muszynianke ona ma aporo magnezu ma ok 130 mg na litra czyli butelka dziennie i masz ok 200 mg to więcej niż pewnie z piguł dostarczasz i tyle Ci wystarczy. Zawsze badania mozesz zrobić na poziom magnezu w organizmie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza redukcja

Następny temat

Ektomorfik po 3 miesiącach FBW - przesiadka na SPLIT

WHEY premium