SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle głowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7182
Witam , od około tygodnia jestem przybity i mam bóle głowy . Najpierw cała głowa ,skronie a od 3 dni tył głowy ( potylica i za uchem ) najczęściej z lewej strony . Jak wstanę od około 2 dni to jest lepiej , w dzień jestem trochę otępiały ale już nie boli tak bardzo. Ciśnienie mierzone we wtorek 130/60 . Moje pytanie czy takie objawy mogą być spowodowane zmianą pogody? I czy mogą utrzymywać się tak długo ? Robiłem badania krwi i moczu i wszystko ok ( badania robiłem ze względu że w poprzedni czwartek nagle źle się poczułem uczucie gorąca i kołatanie serca ) z góry dziękuje i pozdrawiam ;) ( wiek 16 lat , wczesniej nie miałem problemow z bolami głowy)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Może być sporo przyczyn, ciężko postawić diagnozę przez monitor. Jak szybko nie przejdzie to najlepiej do lekarza. A co jeśli robi Ci się tętniak w głowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7182
Miną ponad tydzień od tamtej sytuacji i czuje się niby lepiej , Głowa bolała rano a teraz juz nie .Niewiem czy pojechać do szpitala zeby zrobili mi badania czy odpuścic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Sam musisz ocenić, jak się czujesz. Jeżeli od tygodnia czujesz się cały czas źle, masz ciągle bóle głowy, to należałoby zrobić bardziej dokładne badania. Porozmawiaj z rodzicami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7182
Rozmawiałem i mówili że mam nie panikować . Teraz czuje się dobrze , nie boli mnie głowa i nie jestem otępiały .
Po weekendzie będę miał załatwionego holtera żeby sprawdzić czy serce ok ale dalej martwię się o głowe czy wszytsko w porządku .Jestem bardzo nerwowy i psychika tu dużo złego robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Siła autosugestii gra tu ogromną rolę. Tak, jak napisałem, sam musisz ocenić, czy Twój stan pozwala na to, żeby skontaktować się z lekarzem po weekendzie, czy musisz to zrobić już teraz. Tutaj nikt decyzji za Ciebie nie podejmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7182
Teraz czuje się dobrze więc jeśli rano nic sie nie bedzie działo to będe sb chodził po lekarzach od początku tygodnia.
Myśle żę dużo robily tu myśli bo przez ten okres myślałem tylko o tym i wmawiałem sb choroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7182
Zauważyłem że przy wysiłku bóle znikają na czas treningu? Ktoś coś podpowie?
Do lekarza juz sie zapisałem więc spoko ale chciałbym coś mniej wiecej wiedzieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badanie hormonalne 4mc po cyklu (wyniki) - ból sutków :(

Następny temat

Dyskopatia

WHEY premium