SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle brzucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 60
Witam, mam taki problem, że po wypiciu ożywki białkowej dostaję zaparć i bólów w okolicach jelit. Jaka może być tego przyczyna?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Spróbuj bez mleka, jak nie pomoże spróbuj nie w szejku tylko dodać do posiłku, np kaszki, a jak to nie pomoże to izolat i możesz ponownie próbować ten schemat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
moze jesteś uczulony na laktoze która jest w białku, lub produkty mleczne, ile spożywasz dziennie tej odżwyki, na czczo czy jak ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 60
nie mam stwierdzonego uczulenia na laktoze i zazwyczaj piję 30 g odżywki przed lub po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To nie wiem dlaczego się tak dziej, co masz za odżywkę, mzoe naj kich białkach pszenicznych opartą.

A jak wypijesz np po posiłku to też masz takie objawy ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 60
piję odżywkę opąrtą na białku serwatkowym i nie piję odżywki po posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 60
a skaza białkowa albo zespół jelita wrażliwego magłyby być przyczyną takich bólów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
możesz spróbować kupić izolat lub hydroizolat i wypić z wodą i sprawdzić, czy będzie taka sama reakcja, możesz kupić próbki nie musisz dużego opakowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
lolek22667
Witam, mam taki problem, że po wypiciu ożywki białkowej dostaję zaparć i bólów w okolicach jelit. Jaka może być tego przyczyna?


Dopiero zaczynasz swoją przygodę z suplami?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 60
tak, na siownię chodzę od styczia, a odżywkę zacząłem zażywać kilka dni temu i dwa dni odkąd zacząłem suplementować pojawiły się takie objawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki

Następny temat

Problem ze zdrowiem.

WHEY premium