SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle, przerwa i kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 993
Witam. Mam spory problem!! Otuż mam bóle w łokciach które mimo suplementacji Animal Flex nieprzestaja bolec!! Owszem niebolą jak wczesniej ale bola na tyle zeby zniechecic do treningu!! Bola od jakis 2 tygodni! I teraz tak biore kreatyne 3tygodnie, za 3dni wyjezdzam do domu na tydzien gdzie nie mam siłowni profesjonalnej! Jakas tam jest ale to nie o to chodzi! Chciałem sobie zrobic przerwe w treningu tygodniowa(pobyt w domu), bede oczywiscie brał Animal Flex ale pytanie co mam zrobic z suplementacja kreatyna(mono mikro Universal)?? Myslałem nad tym zeby przerwac cykl i zacząc za dwa tygodnie nastepny, bo i tak niewidziałem wielkich rezultatów!! Dokupił bym sobie do tej kretki wolumizer azotowy i powinno byc git! :) Co mi doradzicie????????? Bardzo prosze o pomoc!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Jak masz ból, który przeszkadza ci w treningu to zostaje wizyta u lekarza.

Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2007-04-01 13:49:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
przerwa 1-2tyg,potem powrót z mniejszą intensywnościa przy ciągłej suplementacji glukozaminka,powinno pomóc,łokcie nie jest trudno zaleczyć,gożej większe stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 993
do lekarza raczej nie pujde!! A co do przerwy to mam przy niej utrzymywac stan nasycenia organizmu kreatyna czy przerwac suplementacje?? Wydaje mi sie ze powinienem przerwac i zacząć jak sie wszystko unormuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 993
odpowie mi ktos czy mam kontynuowac suplementacje kreatyna??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
"do lekarza raczej nie pujde!! "

I zamiast tego posłuchasz rad anonimowych ludzi na forum, którzy mają cię w dupie i chcą tylko dostać SOGA - to raz.

Zamiast w kreatynę powinieneś zainwestować w słownik ortograficzny i słownik języka polskiego - to dwa.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 993
Kolega nikogo sie w zyciu nie słuchałem, ja chce znac tylko wasze opinie! Ale jesli tak mowisz to znaczy ze sądzisz ze to forum jest nic niewarte a ja mysle inaczej! Mam nadzieje że nikt mnie nie ma w dupie, szkoda by go było bo spory jestem :)
Co do ortografi to rzeczywiscie błedy popełniam ale nieistotne, pozatym jak sie szybko pisze to czasami mozna popełnic gape!
co do tego lekarza napisałem raczej jak niezauważyłes! Co nieznaczy ze niepójde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
przerwa w cyklu i treningach,ponieważ po tygodniu czy dwóch i tak od razu nie wrócisz do treningów z pełnym obciążeniem oraz taka przerwa wcale nie musi być wystarczająca i wizyta u lekarza sportowego może byc konieczna, aczkolwiek łokcie często wysiadają i w porównaniu np do barku nie są sprawą bardzo długotrwałą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 993
dzieki!! dzieki bardzO!! tak prawdopodobnie zrobie :) teraz pytanie czy od razu po przerwie wznowic suplementacje czy odczekac jeszcze chwile??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
za cykle się bierz jak bedzie mógł ćwiczyc na 100%.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB czy moze cos innego??

Następny temat

pytanie - dawkowanie

WHEY premium