SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból z prawej strony pachwina

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13
Ból z prawej strony/pachwina

Co jakiś czas po prawej stronie mam ból w pachwinie. Wcześniej nie było to na tyle dokuczliwe. Zazwyczaj po wysiłku albo stosunku.... Ból rozchodzi się na nogę i prawą część brzucha. Nie mogę przez to spać. Dwa lata temu miałem robione usg i nic nie wyszło (na nfz pewnie dlatego....)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
W okolicy pachwiny znajduje się wiele ważnych narządów – organy wewnętrzne, mięśnie i więzadła, nerwy czy węzły chłonne. Ból w pachwinie może wskazywać na kilka poważnych schorzeń, dlatego nie powinien być lekceważony. W celu diagnostyki przyczyn bólu w okolicach pachwin pomocne jest ustalenie jego charakteru i określenie dodatkowych dolegliwości, które mu towarzyszą. Należy zwrócić uwagę na charakter bólu, okoliczności jego powstania oraz kierunek w jakim promieniuje.Proponuje ponowić badanie usg .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z hormanami, przysadka

Następny temat

Bol barku lub przyczepu klatki piersiowej

WHEY premium