SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból wyżej pępka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26
Witam
Podczas ostaniego treningu na siłowni przesadziłem z ciężarem na sztandze (ławka pozioma)
Niby 5kg więcej (razem 100kg) ale wystarczyło żebym nie podniósł po opuszczeniu
Nie był to pierwszy raz więc bez paniki opuściłem powoli na klatke i (zrolowałem) na dół na uda i opuściłem na ławke
Wszystko pięknie ale już na drugi dzień czuje lekki ból wyżej pępka (w kształcie kwadratu 10x10cm
Co to może być?
Dodam że wcześniej tą metodą nie było powikłań
Pytam bo nie wiem czy może być to coś więcej niż zwykły ból po ucisku
Dziękuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Przejdzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mozłiwe że to przez ucisk sztangi na brzuch, jak nie przejdzie to do lekarza, nic Ci nei wystaje nie czujesz nic jak dotykasz tego miejsca.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26
Niby nie
Poczekam pare dni
Jak nie przestanie lub ból sie nasili to pójde do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Awanti905
Witam
Podczas ostaniego treningu na siłowni przesadziłem z ciężarem na sztandze (ławka pozioma)
Niby 5kg więcej (razem 100kg) ale wystarczyło żebym nie podniósł po opuszczeniu
Nie był to pierwszy raz więc bez paniki opuściłem powoli na klatke i (zrolowałem) na dół na uda i opuściłem na ławke
Wszystko pięknie ale już na drugi dzień czuje lekki ból wyżej pępka (w kształcie kwadratu 10x10cm
Co to może być?
Dodam że wcześniej tą metodą nie było powikłań
Pytam bo nie wiem czy może być to coś więcej niż zwykły ból po ucisku
Dziękuje za odpowiedzi


100 kg turlać po brzuchu jeśli dobrze zrozumiałem to głupi pomysł i proszenie się o problemy , kompresja (w dodatku bardzo miejscowa poprzez małą średnice sztangi) po narządach wewnętrznych

wybierz się do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26
Okej więcej tak nie zrobie.
Ale wszystko przeszło, dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czyli widocznie tylko stłuczenie poprzez ucisk kompresyjny , na przyszłość jednak nie rób tak bo się można nabawić poważniejszych problemów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 kontuzje (m.in. naderwanie bicepsa?)

Następny temat

WYJŚĆ Z CIĘŻKIEJ NERWICY I DEPRESJI: MÓJ DZIENNIK

WHEY premium