SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w stopie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 55
Hej, mam problem a mianowicie po biegu 7 km, zaczęła mnie boleć stopa, a konkretnie tak jak by jej dolna część, zastanawiałem się czy nie jest to może rozcięgno podeszwowe, ale już nie wiem, od 3 dni nie forsuje stopy, robię ćwiczenia rozciągające, takie jak robi się na kontuzje, rozcięgno podeszwowego, mocze w zimnej wodzie z solą morska po 10 min dziennie i smaruje altacetem( wszystko 3 razy dziennie), wydaje mi się, że jest poprawa, jednak dalej mnie boli, a po zalozeniu butów, czułem w nich większy ból i dyskomfort, niż to było bez obuwia, tutaj poglądowe z tym miejsce, dodam, że nie mam żadnych zmian widocznych gołym okiem, tylko zaczerwienienie czy siniec, z góry dziękuję wszystkim, którzy wyrażą jakąś chęć pomocy :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 55
Oki, akurat mam tą maść w domu, dzięki za radę, zobaczę czy coś mi pomoże i dam znać za jakiś czas :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
haha dobre jaja za tyle maść kupować

Zwykły diklofenak kupić za maks dyszkę i zadziała lepiej niz wynalazki z aloesu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To że dolegliwości są odczuwalne na stopie nie muszą dotyczyć niej w tym przypadku patrząc na obszar i mechanizm urazu jednym z podejrzeń może być zespół mięśnia piszczelowego tylnego. To co możesz spróbować we własnym zakresie to przerollować łydkę, wskazana byłaby wizyta u fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 55
Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi, nie słyszałem wcześniej o tej kontuzji, ale czytając o niej, to jednak te dolegliwości pokrywają się z tym co występuje u mnie, robiłem masaż pileczką stopy, okłady, zimna woda, maści, rozciąganie stopy, jednak dalej odczuwam ból, więc ta wizyta będzie nie unikniona : /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
kurat rozciąganie i rolowanie to mógł być słaby pomysł, jak masz coś naciągnięte to przy rociąganiu czy ugniataniu piłką narażasz to miejsce na dodatkowe urazu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Chyba masz na myśli reakcje zapalną w miejscu dolegliwości bólowych, a wspomniane rollowanie miał na łydce na przebiegu mięśnia co spowoduje mniejsze jego napięcie i podrażnienie w jej miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 55
Dzisiaj mam już roller, przed chwilą kupiłem, będę rolował łydkę, do czasu wizyty u ortopedy, chyba, że tak jak mówi Pan Anubis, będzie mnie bolało bardziej i zwiększą się te dolegliwości,to wtedy pozostanie juz tylko czekanie na tą wizytę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Stefan_666
Dzisiaj mam już roller, przed chwilą kupiłem, będę rolował łydkę, do czasu wizyty u ortopedy, chyba, że tak jak mówi Pan Anubis


Pan Anubis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Się ma swoje lata już

Akurat łdykę mozesz, chodziło mi o naciska na miejsce które jest nadwyrężone.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opuchlizna wróciła

Następny temat

Problem z erekcja ...

WHEY premium