SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w przedramieniu przy wyprowadzaniu ciosów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10
Siema, może ktoś z was miał podobny problem i pomoże. Otóż, około miesiąc temu zacząłem odczuwać ból w górnej części przedramienia, przy wyprowadzaniu ciosów, problem był tylko wtedy gdy np na rozgrzewkę robiłem walkę z cieniem, jak jużbyłem rozgrzany problem ustępował, aż zanikł całkowicie. Natomiast na treningu 2 tygodnie temu, podczas walki upadłem na rękę (mniej więcej wiem jak padać więc upadłem z ręką równolegle do podłoża) problem taki że na moją rękę upadł również mój kumpel z którym sparowałem, chwile jeszcze potrenowałem, natomiast w końcu ból przy uderzaniu był tak mocny że musiałem skończyć trening. Od tego czasu za każdym razem gdy chcę coś podnieść (nawet zwykłe krzesło) tą ręką odczuwam ból który mi to uniemożliwia. Dodam, że na ręce nie było żadnych siniaków, czy też opuchlizny. Ktoś może poradzić co mogło się stać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Jak sam wspomniałeś, doszło do upadku po którym prawdopodobnie spowodował jakąś kontuzję. Trudno powiedzieć co to może być, być może jakieś stłuczenie, naciągnięcie lub zerwanie, ale nikt Ci tutaj nie postawi diagnozy. Idź do lekarza albo dobrego fizjoterapeuty żeby Ci to sprawdzili.

Co do odczuwania bólu przy wyprowadzaniu ciosów, jak sam zauważyłeś ból znikał, kiedy się lepiej rozgrzałeś. Być może robiłeś zbyt krótką rozgrzewkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Co/która to jest "górna część przedramienia"?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o wing tsun?

Następny temat

Joshua na Ruiz 7.12.19

WHEY premium