SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w przedniej części barku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 255
Zaczęło mnie ostatnio boleć w przedniej części barku, co dziwne dopiero 4 dni od ostatniego treningu, więc ciężko powiedzieć czy do od tego. Niemniej jednak trenuje kalistenikę, a ból najbardziej nasila się przy robeniu pompek i ma charakter kłujący. Ma ktoś jakieś sugestie jak mogę sobie z nim poradzić/ co to może być? Obstawiam, że ból dotyczy przedniej części głowy ramienia, która zbyt mocno wysuwa się do przodu- powszechny problem. Ale może ktoś coś innego zasugeruje? Dodam, że wiem, że najlepsza byłaby wizyta u fizjoterapeuty, ale ta ręka nigdy wcześniej mnie nie bolała, więc póki co chce z nią sam coś poradzić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 140 Napisanych postów 482 Wiek 31 lat Na forum 259 dni Przeczytanych tematów 5712
Nie da się określić przez internet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 15321 Napisanych postów 125597 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1425819
Sam to mozesz zastosować odpoczynek, i smarowanie maścią przeciwzapalną. jak ból bedzie ustępował wprowadzić treningi mobilizacyjne, treningi z gumami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 5294 Napisanych postów 59392 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 729009
Przez jakiś czas trzeba ograniczyć aktywność fizyczną i dać odpocząć temu fragmentowi. Też dobrze jak byś wyczuł czy to bardziej ból mięśniowy czy może sam bark bo to też dużo powie o tym co trzeba działać.

Jeśli boli Cię mięsień to tak jak pisałem wyżej ogranicz aktywność fizyczną na kilka dni, smaruj jakimiś maściami przeciwzapalnymi i powinno ustać jeśli nic poważnego tam się nie wydarzyło. A jak ból będzie się utrzymywał albo będzie bolał staw barkowy to nie ma co czekać tylko iść do lekarza na konsulrację.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK MONITOROWAĆ PROGRES

Shaker