SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w prawym nadgarstku.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 417 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10152
Od pewnego czasu boli mnie nadgastek,dzisiaj pchałem kulą rozgrzałem sie oczywiscie i po kilku rzutach tak mnie zabalało,teraz nie mogę nim ruszyc.Jak trzymam reke prost to jest ok,a jak skrzywie na dół i nacisne palcem na niego odczuwam straszny ból.Wcześniej odczuwałem dyskomfort zwłaszcza podczas pompek odwrotnie w podporze.Iśc do lekarza?Wczoraj zaczełem cwiczyc po 6 tygodniowej przerwie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2291
więc jak chcesz ćwiczyć dalej to idź do lekarza;) domowymi metodami możesz to podleczyć a lekarz zrobi prześwietlenie i bedzie wiedział jak podejść do tematu. dobrze by było iść do jakiegoś lekarza sportowego bo normalny odrazu stwierdzi że to od treningów i powie że jak nie bedziesz trenować to nie bedzie boleć...a to nie rozwiązanie;) przecież chcesz ćwiczyć!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 417 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10152
Chcę i w przyszłym tygodniu pojadę Moze czyms smarowac?

Zmieniony przez - HIm3k w dniu 2009-09-02 17:25:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2291
czasem najdrobniejsze pierdoła sprawiająca lekki ból może przekształcić się w poważną kontuzje szczególnie w tym sporcie. a co dopiero jak Cie już boli i ogranicza ruchowość dłoni. przyjemnej wizyty życze i pozdrawiam...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gołe babki za free [plan treningowy do sprawdzenia]

nutloveb