SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w piszczelu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Witam.
Od tygodnia odczywam ból w srodkowej czesci piszczela. Gdy chodze nie przeszkadza ale gdy ugne lekko noge i przesune na nia ciezar ciala ból sie nasila. Nie wiem co to moze byc? bol jest cały czas taki sam przez tydzien ale gdy pograłem troche w piłke na WF ból sie nasilił ale po pewnym czase znów sie ustabilizowal i znowu boli tak samo jak przez ostatni tydzien. smaruje mascia ale nie czuje roznicy co to moze byc? z góry dziekuje;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam tak samo, od tygodnia gdy zaczynam biec w środkowej części kości piszczelowej odczuwam ból ( w obu nogach ) wydaję mi się ,że przeziębiłem je albo przeciążyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 761
Raczej przeciążenie mięśnia który nie był przygotowany na taki wysiłek. maści w małym stopniu się wchłaniają i szczerze mówiąc są bezużyteczne. Moim zdaniem strata pieniędzy na maści. zresztą większość ortopedów twierdzi tak samo... z doświadczenia wiem że czasami kontuzja leczy się nawet miesiąc a nawet więcej ( liczę czas od całkowitego ustąpienia objawów) polecam przestać obciążać ten mięsień i jeżeli nie będzie się zmniejszał polecam udać się do ortopedy lub do lekarza sportowego. leczenie przez internet nie ma sensu wypadało by po robić dokładniejsze badania i aby zobaczył to wszystko specjalista, ja zalecam przerwę dla tego mięśnia i odczekanie ok miesiąca czasu, jeżeli ból nie minie to wybranie się do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
czli mam czekac az samo przejdzie? ine da sie tego jakos przyspieszyc czy cos?:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 761
możesz ochłodzić to miejsce lodem zawiniętym w jakąś szmatkę, i tak z 10 minut co jakiś czas na bolące miejsce , znieczuli trochę. No niestety ciężko to zrobić ponieważ są zabiegi które to przyśpieszają lecz dużo staruch na to chodzi przez co zanim dojdzie twoja kolejka to już Ci przejdzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
Mi maść końska na takie rzeczy pomaga (tzn. znieczula).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Spróbuj poruszać trochę tkanki na piszczelu i porozciągać piszczelowy przedni. Jak nie przejdzie to udałbym się do lekarza, bo to może być zapalenie okostnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja czuję jak mnie kość boli a nie mięsień, jak biegnę czy coś to odoczuwam taki średni* ból gdy naciskam a jak siedzę czy coś to nic nie czuje, czy jak chodzę, tylko na wf ale mi się wydaję ,że to jest zwykłe przeciążenie kości, trzeba odpuścić trening, rozciągania + ćwiczenia odciążające, ew. jakieś wapno czy coś i powinno przejść.

Zmieniony przez - woldim w dniu 2012-10-17 22:11:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 761
udaj się do lekarza, tak jak pisałem leczenie przez internet to nie leczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5668
ew. jakieś wapno czy coś i powinno przejść.
NIe wapno tylko MAGNEZ.
Zacznij brać magnez i zrób sobie przerwe od biegania.
Możesz kupić sobie w biedronce magnez rozpuszczany w wodzie, albo coś mocniejszego: http://chelamagb6.pl/ 

Coco Jumbo i do przodu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za wysokie żelazo,a po 1,5 mies za niskie..,POMOCY

Następny temat

Problem Psychologiczny

WHEY premium