SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w płucach. Pomocy!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 170
W tą niedziele wieczorem wypiłem dwa zimne piwa i położyłem się spać około godziny 22 zacząłem czuł że coś mnie kuje w klatce piersiowej i w poniedziałek rano się obudziłem i mnie gardło bolało kaszel i katar. Te bóle są takie okresowe raz silniej kuje raz słabiej. Wczoraj grałem na hali i gdy skończyłem to odrazu wyszyłem na pole zgrzany. Położyłem się spać i zaczęło mnie bolec lewe płuco ( tak mi sie zdaje ze to płuco) ból odczuwam koło ramienia!! W poniedziałek mam się zamiar wybrać do lekarza, żeby się przebadać. Jeszcze dodam ze alkoholu nie pije od tygodnia a przez cały dzień pale tylko dwa papierosy zdarza się że spale więcej ale to tylko jak jadę na jakoś zabawę czy z kolega,mi na pizze czy na piwo.Ale wczoraj gdy miałem bul płuca to obiecałem sobie że już nie będę palił. Żeby sie jakiej gorsze świństwo nie przywlekło. Prosze was o jakoś informacje na ten temat. Oczytałem się różnych informacji na ten temat i się trochę tym przejąłem.

Wszystkim z góry serdecznie dziekuje za informacje ;) Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19829 Napisanych postów 67555 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 561615
Odstaw nikotynę na stałe. Wylecz przeziębienie i prowadź się zdrowo i aktywnie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeskakująca rzepka - co robić? Pomocy.

Następny temat

kontuzja

BF