SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w okolicy obojczyka po podciąganiu.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
Cześć,

Mam jeszcze jeden problem sportowy. Nigdy nie miałem siły do podciągania się na drążku. Wypracowanie większej ilości powtórzeń (max 7) zajęło mi niegdyś dużo czasu. Co jakiś czas jednak podchodzę do drążka, ze chwilę poćwiczyć. Niestety robię to rzadko, gdyż bardzo często po ćwiczeniu, po jakimś czasie pojawia się spory ból w okolicach obojczyka oraz szyi(tylko po lewej stronie z tyłu, mam wrażenie, że to mięsień dźwigacz łopatki ale czasami ból idzie do wewnątrz klatki piersiowej. Ból ten utrzymuje się do 3,4 dni i w zasadzie też ogranicza obroty głowy. Występuje tylko po lewej stronie. Częściej pojawia się wtedy, gdy staram się wykonać maksymalną ilość powtórzeń, możliwie bardzo się spinając, żeby jeszcze raz się podciągnąć.

Czy coś takiego jest wam znane?

Zmieniony przez - janko26 w dniu 2014-04-27 12:44:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 110
Poradziłes sobie z tym jakoś? Bo mam identyczny problem, właśnie po podciąganiu ból w tych okolicach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból nadgarstka lewej ręki z lewej strony u góry.

Następny temat

Ból, rwanie rąk i nóg

Water