SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w okolicach łokcia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
Witam:D
Pierwszy raz jestem w tym dziale a powód to kontuzja:/ na podstawie tego rtykułu https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=92279  wyszlo mi że najbardziej pasuje to na mięsień łokciowy.... boli podczas zginania ramienia (przy rownoczesnym zgieciu nadgarstka) zrobilem sobie 2 tygodnie przerwy w treningu ramion i duzo nie pomoglo ,tak wlasciwie dopiero w trakcie pisania tego posta i probowania zlokalizowania dokladnie miejsca bólu zauwazylem że już mneij mnie boli ale to nie wystarczy bo nie chce mieć tylko zaleczonej kontuzji a calkowicie się jej pozbyć (na ile to oczywiscie mo.zliwe bo wiadomo ze kontuzje lubią wracać:/)
tak więc drodzy znawcy subforum zdrowie proszę was o pomoc :) Co polecacie żebym zrobil aby pokonac ból
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
...ale to nie wystarczy bo nie chce mieć tylko zaleczonej kontuzji a calkowicie się jej pozbyć... a cóz to znaczy zaleczonej ;-p

cóz - przerwa , masci ,zabiegi terapeutyczne - alboprzejdzie albo nie ...
cała prawda ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
hmm może dokładniej w takim razie na temat tych masci ? cos polacasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 436
Mam ten sam problem na wiosne po zimowych treningach(zmęczenie materiału;)). Polecam ibuprom(przeciwzapalanie)kolagen(na wzmocenienie ścięgien)jaką kolwiek maść/żel. Jak ide na siłke smaruje benguy'em, + ściągacz na łokieć i jakoś można ćwiczyć. Generalnie staraj się trzymać łokieć w ciepłym - np. bandaż elastyczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
omasciach było 1000x ..... o podobnych kontuzjach tez .....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
fajnie dzieki juz mi kolega wyzej napisal co i jak. :P nie trzeba juz pisac w tym temacie a co do podobnych urazów to w wyszukiwarce nei bylo DOKŁADNIE takiego ;P . . . nie wazne zresztą, dobrze ze mozna jeszcze liczyc na odpowiedzi inne niz "bylo blablabla"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieciekawa Kontuzja - Pomóżcie

Następny temat

Przebarwienia

Wiecej