SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w nadgarstku po pracy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Forumowicze
Mój problem po krótce wygląda tak. pracowałem ostatnio manualnie przy sprzęcie agd, około rok. składanie, rozkręcacie dłubanina. pojawił się problem, ból nadgarstka, np. jak trzeba było coś przepchnąć (szafę) do tego ograniczony zakres ruchu przez ból. Zmieniłem pracę, byłem na ostrym dyżurze. Lekarz nie zobaczył opuchlizny, krwiaka stwierdził że to coś jak "łokieć tenisisty" dostałem przeciwzapalne oraz dikloziaję. stosowałem ok 3 tygodni, wrócił zakres ruchu, ból minął i tu pojawia się ale.
Nadal gdy chcę coś popchnąć czy ćwiczyć pompki. Czy po prostu zegnę nadgarstek pod kontem 90st pojawia się ból. Z tym że nie pojawia się gdy punkt przyłożenia jest na palcach albo barzo blisko stawu a wyłącznie gdy jest na środku dłoni.
jest t bardzo uciążiwe wyklucza dipsy, pompki i odwrócone pomki też : /
czy ktoś miał podobny problem ? Uda się zagoić tą kontuzje i czym ona może być spoodowana, oczywiście udam się do lekarza ale usg nadgarstka pewnie ze 4 mc do ortopedy z 2 mc także najpierw piszę na forum.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zakładając że to nie żadne uszkodzenie to fizjoterapeuta powinien pomóc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania

Następny temat

przerwa od sportu przy powiększonych węzłach chłonnych

WHEY premium