SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w kolanach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 851
Witam.
Moja kobieta jest instruktorem fitness. Od dłuższego czasu miewa bóle w kolanach (z przodu) i czuje jakby ciągnięcie (jakby tam była "linka" i była mocno naciągnięta). Oprócz tego często czuje w kolanach i stawach biodrowych coś takiego jakby jej się kości ocierały o siebie (jakby było za mało "płynu").
Ćwiczy praktycznie codziennie po kilka godzin. Czy polecicie jakieś tabletki bądź cokolwiek na powyższy problem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3018
Mnie osobiście bolą (podobnie ja kto opisałeś) kolana łokcie prawie wszysto , lekarz jak narazie po badaniach krwi i prześwietleniach tłumaczy to bulami wzrostowymi (mam 18 lat). Ogolnie co lekarz polecil mi na bóle stawow to : opokan arto 60kaps ( to na odnowe mazi stawowej ), Dexak(ale to na recepte), Nimesil (też na recepte). Ogolnie to przyczyną też może byś słaba rozgrzeka (ale raczej przy fitnes to nie możliwe). Udać się do lekarza też nie zaszkodzi ( proponowal bym nie mowić nic o ćwiczeniu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Na tzw. tarcie w stawach sam stosuję Hialumax, co do kolan to mnie służą bdb plastry typu kinotakara

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 473
najważniejsze to kilka tygodni przerwy w miarę możliwości, wiem że to może być nierealne, ale ze 3 chociaż
do tego co rano na czczo czeski flexit w podwójnej dawce a drugą puszkę w pojedynczej

Zmieniony przez - Mizerykord w dniu 2012-07-27 15:04:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jeść przed i po treningu?

Następny temat

Ryż porcje

WHEY premium