SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w bicepsie po uderzeniu piłką.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8165
Yo, tydzień temu grałem na WFie w siatkę. Niefortunnie się zdarzyło, że odebrałem dosyć silną zagrywkę lewym bicepsem No i teraz mnie boli coś pomiędzy barkiem i bicepsem, może nawet sam biceps boli. Nie potrafię dokładnie tego bólu zlokalizować bo to boli dopiero przy niektórych ćwiczeniach: np pompki, wyciskanie sztangi szereoko itp. Przy poruszaniu ręką bez obciążenia nic nie boli. Nie ma żadnego siniaka śladu ani nic.

Płacz na treningu, śmiej się w walce !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1551
Naderwane ścięgno bicepsu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8165
Jak by to było naderwane ścięgno to bym się zwijał z bólu przy ćwiczeniach. Jak się uprę to mogę ćwiczyć tylko tyle że trochę boli i rozprasza

Płacz na treningu, śmiej się w walce !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8165
Od kontuzji mięło 3 tygodnie, większość ćwiczeń mogę już wykonywać. Ale przy niektórych dalej boli. Ćwiczyć czy zrobić jeszcze przerwę ?

Płacz na treningu, śmiej się w walce !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
nie wiem na co liczysz
udaj sie do lekarza
to nie jest sprawa na internet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krzywy kręgosłup

Następny temat

trening po zlamaniu

WHEY premium