SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból stawów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
witam od pewnego czasu łapał mnie leki ból w lewym łokciu i w barkach przy wyciskaniu skonsym na klate niestety czym dluzej cwiczylem bol sie coraz bardziej nasilał aż dzisiaj podczas treningu nasilił się tak mocno ze nie mogłem sztangi zdjąć z obciążeniem ze stojaków. Kiedyś gdy sie zgłosiłem z tym do lekarza przepisal mi zestaw zastrzykow na uklad nerwowy dokladnie Milgamma.
Cwicze prawie od pół roku , a tak na serio od 3 miesiecy na klate biore niedłuże obciązenie dokladnie zaledwie 80 kg. Związku ztym co mam zrobic prosze o rade , moze ktos z was mial taki sma problem.

The World Is Mine

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3586
Mam podobnie ale przy fransuckim wyciskaniu sztangi leżąc. Bioli mnie czasami łokieć ale jest to spowodowane za słabą rozgrzewką (najczęsciej gdy się śpieszę). Porządnie rozgrzej stawy, porozciągaj je i nie powinno boleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
rozgrzewka jak ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
Jest rozgrzewka jakies 5-10 min zawsze, ale lubie sobie zawsze po rozgrzewce powalic przed treningiem w worek moze to miec jakis to ztym zwiazek

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jak wyglada ta rozgrzewka dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
Normalnie tak jak na w-f Rozgrzewam sie od góry do dołu i potem jak pisalem boksuje troche

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
to zle sie rozgrzewasz

masz w podwieszonych ART jak to robic

ze wzgledu na stawy zmniajesz ciezar i ostroznie z progresja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
No przez ostatni miesiac poszlo w gore 20 kg

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
za szybko

kup cos na stawy moze joint x pack
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabata czy więcej powtórzeń?? :))

Następny temat

Szukam dobrych cwiczen na dziwny problem

WHEY premium