SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból przedramienia przy ruszaniu nadgarstkiem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 451
Witam,
w ostantim czasie borykam sie z dosc bolesnym problemem. Kiedy robie obrót dłoni (np w momencie kiedy ruszam widelcem w czasie jedzenia) czuje w dolnej czesci przedramienia silny ból. Ciezko dokladnie poczuc co jest zródlem bólu, napewno nie miesnie bo nie boli przy ściskaniu a jedynie przy rotacji ręki. Ostatnio robilem intensywny trening siłowy na klatke i biceps, wiec mozliwe ze sobie cos naderwałem...
Czy jest ktos kto moze mi doradzic co sie dzieje i jak sie z bolu wyleczyc?


Poki co to kroki ktore podjalem to usuniecie cwiczen z wolnymi ciezarami tak by reka w nadgarstku nie pracowala (zatem uzywanie tylko maszyn). Smaruje reke mascmi typu fastum, staram sie by nie marzła.

Z góry dzieki za wszystkie wskazówki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970
Czy jest ktos kto moze mi doradzic co sie dzieje i jak sie z bolu wyleczyc?

Tak, lekarz rodzinny.

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Bardzo dawno temu miałem ten sam problem z nadgarstkiem od wyciskania sztangi wąskim uchwytem duży ciężar zła technika .
Odrazu mogę ci powiedzieć że skutki takiej kontuzji sie bardzo długo utrzymują czyli ból itd.. Te żele dobry pomysł bo uśmierzają ból ale staraj się usztywnić ten nadgarstek i zmniejszyć ciężary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Boli - nie ćwicz. Nie przestaje - lekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Czasami jest trudno przestać ja sie starałem wyłączyć nadgarstek całkowicie nawet w czynnościach domowych po roku przeszło teraz minęło ok 5 lat i po kontuzji ani śladu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny

Następny temat

klata do sprawdzenia

WHEY premium