SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból prawej strony pleców, w prawym boku i drętwienie żeber pod prawą piersią!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Witam,
piszę tu ponieważ nie wiem gdzie sie udać (do jakiego specjalisty) z moją przypadłością , która nie daje mi żyć a nikt jeszcze jej nie zdiagnozował.

Zaczęło się 3 miesiące temu:
ETAP I: skala bólu 3/10 Silne bóle w prawym boku na wysokości ciut poniżej biustu. Czułam to tak jakby żebro wbijało mi się w skórę lub w organy wewnętrzne. Musiałam wtedy mocno wyginać się na boki i szukać pozycji w której dolegliwości się zmniejszały.
ETAP II: skala bólu 5/10 Potem było tylko gorzej bo doszło drętwienie żeber z przodu pod prawą piersią oraz silny promieniujący ból pleców po prawej stronie kręgosłupa na wysokości biustu (dosłownie centymetr od kręgosłupa). Podkładałam pod plecy poduchy i wyginałam się na Maksa do przodu – wtedy troszkę pomagało.
ETAP III: skala bólu 8/10 Teraz jest już całkiem źle bo nie mogę nawet zbytnio chodzić. Wystarczy że pójdę na spacer a po kilku minutach zwijam się z bólu: boli cały prawy bok, drętwieje pod prawą piersią , bardzo boli z prawej strony kręgosłupa (nie sam kręgosłup a obok niego), do tego obok kręgosłupa boli gdy zginam szyję do dołu. Boli też w nocy i przez to nie mogę spać  Nie mogę już normalnie egzystować !!
Generalnie najbardziej boli podczas chodzenia, jak muszę być w pozycji pionowej 
Jestem już załamana. Nie mogę normalnie żyć… pracować…prowadzić domu…nawet iść na spacer czy do sklepu nie mogę 
Oto badania jakie miałam:
RTG kręgosłupa piersiowego – zmian nie ma ale kręgosłup zbyt prosty (zmniejszone krzywizny)
RTG kręgosłupa szyjnego – zmniejszona lordoza
Rezonans kręgosłupa piersiowego – wszystko ok.
Badanie USG jamy brzusznej – wszystko ok.
Badania krwi – raczej w normie
Pierwsze badanie na obecność boreliozy – pierwsze badanie było pozytywne i wskazywało na „wczesne” zarażenie krętkami.
Kolejne badanie na obecność boreliozy – wynik negatywny boreliozy brak
Lekarze u jakich byłam:
Ortopeda – powiedział ,że to może być neuralgia międzyżebrowa, dał leki przeciwbólowe i kazał iść do neurologa
Neurolog- Pani przepisała mi jakieś psychotropowe leki mówiąc ,że po tych proszkach mi przejdą wszelkie bolączki – oczywiście nie wykupiłam tych leków!!!
Rehabilitant – strasznie mnie wymęczył, naciskał kręgosłup, naciągał itp. Powiedział że mam po prawej stronie kręgosłupa na wysokości biustu napięte mocno mięśnie i że to nie neuralgia międzyżebrowa. Zasugerował że to przeciążenie kręgosłupa. Po tych wszystkich zabiegach rehabilitanta w domu leżałam i krzyczałam z bólu przez całą noc 
Leki jakie zaczęłam brać w związku z dolegliwościami:
Witaminy z grupy B – ale nic oczywiście nie pomaga
Nimesil- działa w miarę ok., zmniejsza ból ale staram się brać jak już naprawdę nie mogę wytrzymać 
Ketonal – biorę zastępczo zamiast Nimesilu – troszkę pomaga ale tylko na chwilę 
BŁAGAM WAS O POMOC!!! Czy ktoś w jakikolwiek sposób może mi pomóc, coś doradzić… proszę niech się odezwie, bo mi już nie chce się żyć   
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ginekomastia operacja

Następny temat

Ból kręgosłupa (zdjęcia do oceny krzywizny pleców)

WHEY premium