SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból prawej stopy i opuchnięcie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 524
Witam,od dwóch dni mam ból stopy dokładnie w górnej części prostownika krótkiego palucha i opuchnięcie w tej części.Jak ruszam palcami to nic nie boli ale jak odchylam stopę do przodu zwłaszcza od strony najmniejszego palca to wtedy czuje ból.W normalnej pozycji stopy nic nie odczuwam tylko widać opuchnięcie i jak chodzę to czym dłużej chodze to ból się bardziej nasila.Miałem już tak wcześniej ale po jednym dniu przeszło.Pytanie co to może być i czy iść z tym do lekarza.Ból zacząłem odczuwać rano po przebudzeniu się a wieczorem jak kładłem się spać to nic nie było żadnego uderzenia i skręcenia nie pamiętam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
Moze to dna moczanowa czyli slynna podagra?
A jest ten palec czerwony i mocno goracy?

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 524
zginacz krótki palucha w górnej części tam boli jak odchylam stopę do przodu.Byłem u lekarza i dał maści i antybiotyki,powiedział że to może być jakiś torbiel i za dwa tygodnie mam się stawić.

Czy to może być od nadmiernej ilości kreatyny i białka ?
Bo tak to zrozumiałem

edit
palec nie boli i jest normalny

Zmieniony przez - mr.STERNE w dniu 2008-06-06 00:59:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaż ??? Cwiczenia ???

Następny temat

badanie krwi

WHEY premium