SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból potylicy podczas wysiłku

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, od czasu do czasu podczas wyciskania sztangi odczuwałem lekki ból potylicy (Taki minimalnie zauważalny) więc nawet o nim nie myślałem jednak dzisiaj przy ostatniej serii pierwszego ćwiczenia poczułem ścisk od górnej części czoła po szyje przechodzący po prawej stronie. Ból był bardzo intensywny, nieznośny jednak po kilku minutach całkowicie ustał więc wróciłem do treningu i pod koniec pierwszej serii ścisk wrócił ze wzmożoną siłą. Po kilku minutach trochę osłabł ale od około godziny nie ustaje do tego zawroty głowy. Trochę mnie to niepokoi więc pytam czy miał ktoś podobną sytuacje bądź orientuje się o co może chodzić?
PS: Biorę SAW i kreatyne z tauryną przed treningiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
zmierz sobie ciśnienie może być od wysokiego- kiedyś też miałem ból głowy po wyciskaniu i to były zatoki od uczulenia tyle że ból usytuowany na czole.

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chce cwiczyć

Następny temat

enabol 250

WHEY premium