Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie.
Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem
podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia
a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko.
Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym.
Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru
instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników
działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako
lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez
właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób).
Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne,
konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży
farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i
ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na
naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Szacuny
1
Napisanych postów
48
Wiek
38 lat
Na forum
172 dni
Przeczytanych tematów
584
Witam!
Po kilku latach treningów uznałem że najwyższy czas nieco się wspomóc. Kupiłem teścia firmy elephant 10ml/250 i pierwszy strzał w dupę nieco ostudził mój zapał, ze względu na ból, a 6 dni później po strzale w udo, nie mogę chodzić i aż mi się nie chce wierzyć że to normalne. Myślę że po prostu jest gówniany towar. Co do samego robienia zastrzyków, przykładam się, wszystko sterylnie, zgodnie z zaleceniami. Pierwsze, czy ktoś miał do czynienia z tą firmą i może się podzielić swoimi wrażeniami?
Drugie, kiedy mogę zrobić badania żeby sprawdzić czy urosło mi stężenie teścia we krwi? Czy mogę już po drugim strzale i powinno być zdecydowanie wyższe stężenie, czy muszę jeszcze czekać do tego trzeciego, czy czwartego strzału i dopiero wtedy...
Z góry dziękuję za sugestie i pomoc
Szacuny
1
Napisanych postów
48
Wiek
38 lat
Na forum
172 dni
Przeczytanych tematów
584
Ty wiesz na pewno wszystko. Dr House nie ma takiej wiedzy jak Ty, nawet on nie wie że przysadka ma poziomy, ale nie obraź się nie skorzystam z Twoich rad.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
87360
Napisanych postów
355603
Wiek
47 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1643246
Wbil bym kolejnego strzała i na drugi dzień po inj badanie testa zrobił
Zakładając że nie sknociles inj coś co nie leży w tej firmie lub kiepsko ugotowany
Pozostaje tylko zmiana firmy
Szacuny
1
Napisanych postów
48
Wiek
38 lat
Na forum
172 dni
Przeczytanych tematów
584
Coś co nie leży w tej firmie, w sensie że tylko buteleczka tej firmy a środku olej kujawski, lub inne badziewie? Walić badziewie 10 tygodni, to mi się nie uśmiecha, ale ostatnim strzał wytrzymam dla sprawdzenia stężenia.
Szacuny
485
Napisanych postów
439
Wiek
21 lat
Na forum
1 rok
Przeczytanych tematów
8952
Bugs85
i jeszcze pytanie, co tu innego kupić i ewentualnie gdzie. Polecicie jakąś stronę, gdzie sok będzie do zaakceptowania?
Pójdź w sprawdzone laby typu : AndroChem, Ions , Panax i wiele więcej które są kupe lat na rynku i są sprawdzone :) Raczej kupować ze stron internetowych to średni pomysł, poza tym na forum jest zakaz Handlu więc musisz działać na własną rękę i szukać :)
Szacuny
22
Napisanych postów
82
Wiek
32 lat
Na forum
293 dni
Przeczytanych tematów
3744
Androchem dobry lab, łatwo dostać. Mogłeś się źle wbić i dupsko boli. U mnie na 12 dotychczasowych strzałów 2 coś zj**ałem, po jednym miałem gorączke i słabe samopoczucie, za drugim razem przebiłem jakąś żyłke bo mimo aspiracji po wyciągnieciu igły trysnęla krew. W obu przypadkach ból pośladka 3-4 dni. Także próbuj wbijac sie pod różnym kątem. Ból przy wbiciu igły powienien byc tylko podczas przebicia się przez skóre. Jeżeli igła siedzi juz do końca i czujesz że coś jest nie tak, wbij po innym kątem, lub w drugi poślad. Dobrze że propa nie walisz bo musiałbyś sie kłuć co dwa dni xD
Szacuny
1
Napisanych postów
48
Wiek
38 lat
Na forum
172 dni
Przeczytanych tematów
584
No zobaczymy jak to będzie przy trzecim strzale. No i jak wyjdą badania, ale już powoli się skłaniam do zmiany laba, bo jednak spodziewałem się czegoś innego. Kłucia wykonuję poprawnie. Gładko wchodzi, krew nie leci, powietrza nie wstrzykuję. Kąt 90°. Sterylnie. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić źle. Nie chcę walić słabego testa, szkoda zdrowia. Jak już coś walić, to konkret. Z takiego założenia wychodzę. Mam nadzieję że droższe będzie lepsze. Koleżka mnie przekonał do Deusa. Już inny koleżka, bo koleżka od Elephanta nie przekonał jakością. Po drugim strzale, może już powinienem choć trochę lepiej się czuć, większe libido, czy cokolwiek, a mam wrażenie że czuję się wręcz gorzej, więc chyba jednak coś nie pykło z tym labem.