SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców (już po wizycie lekarskiej, co dalej)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Bardzo bolały mnie plecy, więc poszedłem do lekarza. Ten stwierdził, że to może być przesunięcie krążka kręgowego na odcinku piersiowym, co też wydaje mi się najbardziej prawdopodobne, mam nawet potencjalną przyczynę. Jednak powód bólu może być inny.

Przepisał mi jakieś prochy, przeszło, odstawiłem, wróciło, znowu biorę (nie zostałem poinformowany ile to ma trwać, no to po co będę brał jak przeszło).

No i teraz pytanie co zrobić, iść do lekarza na prześwietlenie, znowu na wizytę czy może do fizjoterapeuty, fizykoterapeuty...
Jak może wyglądać leczenie mojej głupoty i czy bardzo drogie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
zdecydowanie idz do fizjo, jezeli to nic groznego to czasem jedna wizyta przyniesie ulge i zalatwi problem. poszukaj terapeuty manualnego w Twojej okolicy
4

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470049
Fizjoterapeuta zależy jak się ceni ale myślę że w granicach 100 zł za wizytę wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
cena jest zależna od doświadczenia, ilości szkoleń, umiejętności oraz miasta zazwyczaj między 70-100 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 51 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2753
pamietaj tez zeby nie spac na brzuchu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Mówi mi, że czysto napięciowe, 30 zł masaż częściowy, ale nic nie pomogło, to co pomaga to te leki od lekarza.
Mówił też żebym coś ćwiczył, polecicie coś? Mówił, że spoko można wszystko ćwiczyć, byle bez kontuzji, on polecał na początku spacery (nie wiem za kogo mnie ma), ja od 4 lat mam 40 minut spaceru codziennie (5 razy w tygodniu) przymusowo. Rozumiem, że więcej trzeba... Nie ma problemu, ale ile można chodzić. Praca teraz jeszcze doszła stojąca, nogi w tyłek wchodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
do kogo Ty trafiłeś masażysty czy fizjoterapeuty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Fizjoterapeuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Po tym co opisujesz , to wygląda jakbyś był u masażysty ('diagnoza' , 'masaz' czy stawka )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
No stwierdził, że masaż trzeba zrobić, ale chyba jest fizjoterapeutą inni klienci ćwiczą pod jego okiem.
Powiem szczerze, że faktycznie lepiej jest, tylko nadal jest problem ale tak jakby od szyi.


Zmieniony przez - Rozbi48 w dniu 2016-09-10 22:17:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciepłe posiłki w pracy.

Następny temat

pytanie o pizze na redu

WHEY premium