SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51
Witam. Mam pytanie, z jakieś 2 może 3 miesiące temu zaczeły mnie boleć plecy(z boku)podejrzewam że to od zbyt dużego ciężaru przy robieniu motyli, no ale w sumie mogą być inne powody. Mimo że plecy bolały trenowałem dalej z jakiś miesiąc, wiem wiem głupota. Teraz nie trenuje z jakieś 3 tygodnie, ale trenuje na worku. Niby plecy przestały boleć, ale nie do końca choć i tak dużo mnie niż miesiąc temu. Wiem jednak że jakbym poszedł teraz na trening to kontuzja by sie powtórzyła. Powiedzcie mi co robić jakieś maści czy coś, czy może przerwać trening??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
mnie bolaly przez 4 miesiace i nie poszlem xD
bo i tak spowodowane jest nadwaga ale poprostu sie rozciagalem z rana podczas treningu troche po i na noc i dziala xD

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trzeba pójść do lekarza- nie sposób ci odpowiedziec.
przecież nie wiadomo co ci dolega- jedno jest pewne, że trwa to zbyt długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Dokładnie- ból jak widać zamiast ustępowac to się rozwija.

Prędko do lekarza- on zaleci Ci odpowiednie maści i powie co dalej.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
z plecami nie ma zartow :) lekarz:P a z ciekawosci pamietasz przy jakim cwiczeniu zaczeły cie bolec? i moze pamietasz czy ci cos przeskoczyło i samo z siebie zaczeło bolec? Bo slyszałem ze jak osoba cwiczaca ma bardzo słaby doł grzbietu to wlasnie przy robieniu na wyciagu plecow lub podciaganiu do klatki piersiowej moze nastopic kontuzja rzepek kregosłupa (przepraszam nie pamietam dokladnej nazwy) poniewaz wystepuje mocne wygiecie ciała do przodu, i nie rozgrzany albo wlasnie słaby dolny-tył moze ulec kontuzji a nawet jak wspomnialem wyzej sam krego... IDZ DO LEKARZA dla wlasnego dobra. Czytałem ze facet ktory tak mial dostawal zastrzyki z glukozaminy pomiedzy kregi. moze teraz sa lagodniejsze metody

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51
Nie pamiętam przy jakim to było ćwiczeniu, ale zaczło to boleć tak se nic nie przeskoczyło. Ale faktycznie mam troche słaby kręgosłup na dole. Troche postoje nie ruszając się i nie umiem wytrzymać, z nogi na noge, itd. Z tymi zastrzykami to mnie pocieszyłeś:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45818
mula pamiętaj że jak coś ci się stanie i boli kilka dni to do lekarza bo potem to już za późno może być...

i nie forsuj tak pleców bo kręgosłup jest obciążony b.mocno co prowadzi do częstych kontuzji kręgosłupa. Jak u ciebie wygląda technika ?

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Jak już będzie wszystko w porządku to przyłóż się do dolnego grzbietu ("kołyska" będzie tu bardzo dobrym ćwiczeniem) oraz do brzucha.

Mocne mięśnie brzucha w sposób nieoceniony stabilizują plecy. Także przy staniu.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
Podstawowy miesien stabilizujacy postawe i uznawany jako priorytet w karate to miesnie brzucha :)
Jak to popek mowił plecy sie same kur... nie zrobia xD buahahah

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51
Jeśli chodzi o technike wykonywania ćwiczeń, jest dobrze. Ojciec trenuje 20 lat coś koło tego, to gada co i jak. Chciałem sie jeszcze zapytać czy teraz robić pompki itp, tak bez przyrządów??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
A pytałeś lekarza co to może być? Chcesz znowu jęczeć z bólu?

Dowiedz się co to za ból i gdzie jest jego ognisko tym bardziej, że zwlekasz już długi czas.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Takie tematy to katastrofa.

Atlas anatomiczny w łapę i staraj się zlokalizować co boli. Wtedy można pomóc. A co mam powiedzieć na "boli mnie z boku" ?

Ja zawsze wiem dokładnie co mnie boli, potem patrzę co znajduje się w tym miejscu, jaki mięsień, jakie ścięgno, analizuję od czego to się stało, wtedy można sobie pomóc. Jak nie masz zielonego pojęcia to zostaje tylko lekarz. Może na przykład boli cię nerka a koledzy zalecą smarowanie maściami ? Bezsens.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening?

Następny temat

PROSZE O RZUCENIE OKA NA ZESTAWIENIE TRENINGU!

Wiecej