SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Witam
Ostatnio wznowiłem trening i już w pierwszym dniu strasznie zaczęły mnie boleć plecy. Opisze jak to wyglądało:
Poszedłem poćwiczyć, zrobiłem WL z mostkiem, wiosłowanie w opadzie tułowia + parę pobocznych ćwiczeń ale one raczej nie obciążyły kręgosłupa. W czasie treningu 0 bólu, przyszedłem do domu gdzie zjadłem coś i wykąpałem się, po jakiś 5 minutach od wyjścia z łazienki nie wiadomo z kąt wystąpił ogromny ból w dolnej części kręgosłupa, nigdy nic takiego mnie nie spotkało nie byłem w stanie się ruszyć, trwało to aż do rana. W sumie ciężary były śmieszne, rozgrzewka krótka ale dziwi mnie że wystąpiło to po jakiś 2h od treningu! Dzisiaj już minęło 2 dni od tego zajścia, i czuje że jeszcze coś jest nie tak z plecami, zastanawiam się czy iść na trening czy odpuścić go do piątku w szczególności że na dzisiaj przypadał MC! Co myślicie o tym?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
może coś z dyskiem?
ja bym se odpuścił na jakiś czas

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
_dont_ - zakwasy od takiego bólu umiem odróżnić, zakwasy były następnego dnia ale lekkie a to się stało nagle szedłem prosto a za sekundę zwijałem się z bólu.
Meverick- możliwe... Nie znam się na tym ale jak by mi dysk wyskoczył to nie bolało by mnie cały czas? Odpuszczę sobie do tego piątku minimum. Porozciągam się dzisiaj tylko trochę. Możliwe że to przez mostek przy WL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 366
dolna czesc grzbietu, ledzwia. mojego kumpla to uziemilo na miesiac.

mozecie zobaczyc na moj temat? potrzebuje rady fachowcow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
ja ostatnio mam bol plecow na dole.

mysle ze to od treningu plecow i najbardziej od MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Mi już to minęło jednak nie był to ból jaki czasami się zdarza po ciężkim treningu czy też zakwasy. To było o wiele mocniejsze... jak bym spadł na plecy z 3 piętra...
Do teraz nie wiem czym to było spowodowane, na początku myślałem że treningiem jednak ciężary były małe i też nie robiłem żadnego ćwiczenia obciążającego jakoś szczególnie mocno kręgosłup ćwiczenia a na dodatek ból wystąpił jakieś 2h od zakończenia ćwiczeń.
Ważne że jest ok pozostaje się lepiej rozgrzać przez następnymi ćwiczeniami..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z rozpoznaniem tupu sylwetki

Następny temat

Trening Weidera dla początkującyh

WHEY premium