SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból obojczyka po ściągnięciu gipsu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
Witam
Jakiś miesiąc temu złamałem obojczyk z odłamem i chyba przemieszczeniem, kość zrasta sie w ten sposob ze jedna jest pod druga. Miałem założoną ósemkę i wczoraj mi ją ściągneli (po 4 tygodniach) i tu moje pytanie ponieważ mnie to boli nie moge reki do gory podniesc ani do przeciwleglej strony szyi dostac itp. nawet z ubraniem swetra mam duze problemy... czy to normalne?? czy po jakims czasie przestanie mnie to bolec i reka wroci do pelni sprawnosci??? Dodam ze rehabilitacje mam dopiero 17 list. czyli za ponad miesiac.. Bardzo prosze o odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
Nikt nie odpowie??? Pomóżcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 291 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2963
Rehabilitację powinieneś dostać od razu. To, że nie ma pełnej ruchomości to jest norma i po to właśnie jest rehabilitacja. Z takiego opisu dużo nie można wywnioskować bo chociażby stwierdzenie "kość zrasta sie w ten sposob ze jedna jest pod druga" można dwojako zinterpretować.

Najlepiej jak sobie załatwisz przynajmniej jedna wizytę u fizjoterapeuty od razu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
Ale miesiąc to malutko, ja miałem złamany obojczyk z przemieszczeniem, byłem 1,5 miesiąca w pełnej zbroi (gips), po zdjęciu gipsu było ciężko, ale sam sobie rozruszałem. Najgorszy był ból zastanego stawu przy próbie ruchu, ale rozruszałem ją sobie sam. Najpierw trochę na siłę, ale bez przesady, by sobie krzywdy nie zrobić. Potem już było coraz lepiej. Nie pamiętam ile trwała ta moja "domowa rehabilitacja", bo było to jakieś 5 lat temu.

Moim zdaniem takie rehabilitacje są bez sensu, musisz za nią zapłacić? Jak już, to tak, jak przedmówca napisał, idź na jedną wizytę do fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
Dzieki. Za rehabilitacje nie musze placic, juz jest coraz lepiej ale mam jeszcze jedno pytanie od kiedy ściagneli mi ta ósemke bola mnie plecy w okolicach lopatek i tak kluje po lewej stronie jak myslicie czy to przejdzie z czasem??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobije do 190 cm?

Następny temat

Bole piszczeli kolan stop

WHEY premium