SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból nadgarstka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1097
Cześć, mój problem polega na tym, że zaraz będzie leciał 3 tydzień jak boli mnie prawy nadgarstek po zew. stronie.
Boli tylko i wyłącznie przy skręcaniu go np. przy uginaniu ramion z hantlami z rotacją, uginanie ramion z sztangą łamaną/prostą, czasami przy wyciskaniu hantli chwytem mlotkowym a czasami nawet przy podciąganiu.
Z tego co wyczytalem na necie mam naciągnięte wiązadło ale wole spytać dla pewności tutaj może ktoś się spotkał z tym problemem.
Jak ręke mam w ściągaczu i posmarowaną to czuje się jakby to miejsce zastygało i boli jeszcze bardziej.

Z góry dzięki wielkie za pomoc.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na necie można wszystko wyczytać, udaj się do lekarza i będziesz wiedział czy to jest naderwanie, a jak tak to w jakim stopniu, jak bedziesz trenował to się nie zagoi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Dla poprawy zastosuj okłady z korzenia żywokostu lekarskiego oraz mocz nadgrstek w ciepłej wodzie ze solą (ok. 20-30 minut). Do tego jedz jedzenie bogate w omega 3, naturalny kolagen oraz witaminę. https://www.sfd.pl/Oszczędź_swoje_stawy-t708779.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Początek kwietnia wywróciłem się na rolkach- spadłem na otwarta dłoń , bolał mnie nadgarstek mocno przy kości łódeczkowatej na spodzie dłoni oraz przy wystajacej kostce na zgieciu po zewnetrznej górnej stronie. Po 3 tygodniach ból zesłabł ale bolało jak robiłem pompki i idginałem nadgarstek. Boł całkowicie przeszedł dopiero 2 tygodnie temu ( nawet przy obciazeniach) Idz do lekarza lub czekaj ale zcekanie moze byc długie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efekty zamiany treningu kulturystycznego na trening domatora

Następny temat

Szpotawość kolan-łagodzenie objawów

WHEY premium