SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból między kręgosłupem, a lewą łopatką.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
Witam.
Tydzień temu na treningu braki / kaptury, przy wykonywaniu 3ego ćwiczenia wg mojego planu, czyli unosy hantelek w górę bokiem złapał mnie naprawdę silny skurcz między kręgosłupem, a lewą łopatką.
Dzisiaj kolejny trening barków był, ale przy pierwszym ćwiczeniu przy arnoldkach znów ten ból się pojawił, może z mniejszą intensywnością, ale ten sam. Mam wrażenie, że to skurcz, ale nie wiem czy to może być coś poważniejszego. Mogę chodzić bez problemu. Ból się nasila, jak skręcam głowę w lewą stronę, czuję jakby jakiś mięsień się tam rozciągał, ale był zarazem mocno zaciśnięty. Przy garbieniu, skrętach głową boli. Hmm wtedy jak mnie zabolało to przeszło po 2-3 dniach, ale znowu. Pytanie, co mam robić? Brałem ciepłe kąpiele, ale jakoś nie pomagają. Jarałem zetke, nawet ten chillout nie pomaga :D No może troszkę pomogły, ale za mało. A jak się zapomnę, to chodzę lekko wykrzywiony w sensie, że moja głowa bardziej się pochyla w prawą stronę, i muszę jakby nastawiać spowrotem do pionu(trochę to boli), żeby wyglądać jak człowiek :O

Zapomniałem, mam 20 lat, 184 cm wzrostu, 78kg, staż 5 tydzień leci :)

Co mam robić?
Czy to coś poważnego?

Pozdrawiam,
kubasniak

Zmieniony przez - kubasniak w dniu 2011-04-19 18:01:48

Zmieniony przez - kubasniak w dniu 2011-04-19 18:09:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
Fajne odpowiedzi w sumie, świetnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Co masz zrobić, udać się do lekarza, przyczyn może być tyle co i ludzi, naderwanie mięśnia, coś ze stawami, za słaba rozgrzewka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki Badań próby watrobowe

Następny temat

Trądzik a włosy

WHEY premium