SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból mięśnia naramiennego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 155
Witam

Miałem miesięczną przerwę na siłowni-ból kręgosłupa.
Tydzień temu byłem na siłowni ale nie ćwiczyć,zobaczyć tylko.
Wziąłem hantle i zrobiłem parę powtórzeń na sucho.
Po paru dniach zacząłem odczuwać ból mięśnia naramiennego lecz tylko gdy unoszę ramię do góry.Zacząłem smarować ramię maścią.Jak długo może potrwać ten ból? i czy przestanie boleć-ból nie jest duży.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Gdzie boli? przód tył czy boki czy cały, zobacz czy bardziej boli unosząc przed siebie czy jak unosisz do boków

''PLECY'' Najważniejsze mięśnie to właśnie mięśnie pleców !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 155
bardziej z boku jak unoszę ramię do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp zjedz na dół i powiedz jakie ćwiczenie i czy ciężar był duży bo mogłeś sobie zwyczajnie naderwać mięsień bo nie byłeś rozgrzany

''PLECY'' Najważniejsze mięśnie to właśnie mięśnie pleców !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 155
a jeśli odczuwam ból w mięśniu naramiennym mogę iść na basen czy powinienem odpocząć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
pewnie że możesz tylko nie szalej z szybkim pływaniem i skakaniem.

''PLECY'' Najważniejsze mięśnie to właśnie mięśnie pleców !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 155
ćwiczyłem mięsień dwugłowy ramienia a ciężar jak dla mnie był duży i nie rozgrzewałem się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
przy robieniu bicka boli Cię teraz bark ? może mylisz mięsnie ramion z naramiennymi

''PLECY'' Najważniejsze mięśnie to właśnie mięśnie pleców !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 155
ale robiłem też http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp 5.Unoszenie sztangielek bokiem w górę(***):
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
A no to masz odpowiedz, cwiczenie strasznie izoluje barki i musisz być rozgrzany tu nie przesadza się z ciężarami. Pewnie tylko naderwałeś boczne aktony, poczekaj z kilka dni idz na basen i też pomoże. Trzymaj się

''PLECY'' Najważniejsze mięśnie to właśnie mięśnie pleców !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 155
dzięki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w sprawie skręconego stawu skokowego.

Następny temat

Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiiowym+ból miednicy

WHEY premium