SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból mięśnia dwugłowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 770 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30303
Witam,
Dzisiaj na wfie mieliśmy stać tyłem i na klaśnięcie obrócić się i jak najszybciej dobiec do linii. Pech chciał, że pstrykło/strzeliło (aż poczułem, że coś się ruszyło) mi w lewej nodze, teraz czuję ból mięśnia, gdy go obciążę, napnę lub naciągnę. Ból jest kilka cm pod pośladkiem bardziej z wewnętrznej strony. Wydaje mi się, że jest naciągnięty mięsień, bo jakby był zerwany to raczej miałbym krwiaka albo jakieś wypuklenie, dziwne przesunięcia.

Wczoraj robiłem na siłowni nogi, więc mogły być dzisiaj zmęczone...

Jutro mam trening tajskiego i domyślam się, że niestety muszę go sobie odpuścić, ale w czwartek jest kolejny i mam takie pytanie co mam robić, aby przyśpieszyć regeneracje mięśnia, bo bardzo mi zależy na obecności na treningach

Na razie kupiłem Ketoprom i smaruję nim bolące miejsce

@Edit

Dokładniej jest to mięsień półścięgniaty lub półbłoniasty, ponieważ, gdy w leżeniu chce podnieść nogę na ponad 50 cm od podłoża zaczyna boleć.

Zmieniony przez - Adikss w dniu 2009-03-02 19:18:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 770 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30303
Widzę, że zadałem zbyt skomplikowane pytanie
to teraz trochę łatwiejsze mięsień ogrzewać czy chłodzić?

Zmieniony przez - Adikss w dniu 2009-03-02 20:46:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Witaj naciagnoles z pewnoscia dwuglowy uda, powinienes teraz go schladzac najlepiej jakbys mial zimny kompres i okładal sobie co 3 godziny po 10-15 mnut. Z treningami sie wstrzymaj, dosyc dobrze na to pomaga kinesiotapping no ale musialbys udac sie do gabinetu rehabilitacji gdzie pracuja ta metoda. Sa to elastyczne plastry ktore by wspomogly regeneracje miesnia.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 770 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30303
Dziękuję za odpowiedź, leci SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skurcze

Następny temat

choroba Pertheza

WHEY premium