SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból lędźwiowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 240
Witam od tygodnia odczuwam ból w okolicy lędźwiowej (prawa strona).Ból promieniuje nie raz na pośladek,najbardziej boli mnie po wysiłku (sobota miało to zdarzenie wtorek,czwartek grałem w piłkę), również przy schylaniu.Więc czy to jest naciągnięty mięsień czy może ból nerki dodam że miałem już problem z nerką lecz drugą.Kolor moczu jest taki sam jak był przy oddawaniu moczu "członek" trochę piecze lecz piecze on mnie już od około roku kiedy miałem robione cewnikowanie.
Co to jest za ból i jeżeli naciągnięty mięsień to co robić?

PS: Nie odsyłajcie mnie do lekarza bo u mnie w miejscowości tacy fachowcy że hoho a nie mam samochodu żeby gdzieś jechać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 240
Nikt nie pomoże??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 852
Musisz to obserwowac, moj ojciec mial operowany kregoslup bo czul bol z prawej strony czesci ledzwiowej i nastepnie posladka, gdzie tracil powoli kontrole nad cala noga, dretwiala itd- okazalo sie ze wysunal mu sie 1 krag z kregoslupa, co promieniowalo na noge, mial operacje i jest ok. pzdr

Korepetycje z j.ang.
Wroclaw- pisac :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 240
to ładnie mnie postraszyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 852
Po prostu chodzi o to, ze moj ojciec zglosil sie za pozno do lekarza, czekal az zacznie tracic kontrole i czucie w nodze- unikaj tego i biegnij do lekarza:)

Korepetycje z j.ang.
Wroclaw- pisac :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antyperspirant

Następny temat

rzucenie palenia przy diecie

WHEY premium