SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kręgosłupa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235

Waga : 59

Wzrost : 165

Cel treningowy : masa/siła

Staż treningowy na słowni :2 miesiące

Uprawiane inne sporty : brak

Dostęp do sprzętu , sztanga

Dieta : brak

Przeciwskaznania medyczne : nie ma

Zażywane suplementy : brak
witam mam pytanie ostatnio po cwiczeniu gdy wstałem rano odczówałem ból kręgosłupa tak jak dla mnie to chyba dobrze nie znaczy mam dopiero 16 chciałbym sie dowiedziec z czego to wynika czy z za krótkiej rozgrzewki czy z za duzego cięzaru ból odczówałem gdy cwiczyłem(nie wiem jak nazwac to profesionalnie unoszenie sztangi siedząc i unosząc zza głowy) teraz nie cwicze od dwóch tygodni nie chce nabawic sie kontuzji prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 892
Wyciskanie sztangi zza glowy poprostu
twoj problem moze tkwi w zadorzym obciazeniu w "martwym ciagu" albo przy cw np: uginanie ramion z szatnga w reku moze zabardzo sie odchylasz-chodzi o to ze niektorzy odchylaja sie do tyly w tym cwiczeniu jak juz niemaja siely podniesc jeszcze raz-bo zauwazylem ze kiedys tez taki mielem i problem tkwil wlasnie w tym ale niejestem pewiem,mysle ze chociarz troche pomoglem

Zmieniony przez - adis93meks w dniu 2008-11-14 19:14:21

Co Cie nie zabije to wzmocni !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18499
Ja mam skoliozę i też mnie boli po treningu. To raczej od obciążenia. Może też masz krzywy kręgosłup?

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 485 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13290
po prostu stawiaj na technikę a nie na ciężar jak wyrobisz sobie dobrą technikę na małych ciężarach to bólu już nie będzie mnie bolały plecy bo źle się układałem podczas ćwiczenia teraz wrobiłem technikę i nic mnie nie boli :D
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1994
Nom, tak jak powyzej, pewnie podczaswyciuśkania siedziałeś wygiuęty brzuchem do przodu więc kręgosłup dosłownie dostał w kość staraj sie siedzieć prosto nawet jeśli musisz do tego zmniejszyć cięzar, pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235
dzieki za pomoc chyba własnie wina jest w mojej technice bede musiał sprawdzidz jeszcze raz dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 892
sproboj np: przy uginaniu ramion z sztanga to oparzyj sie o siciane,tzn podejc do sciany "przyczep" sie plecami do niej i jjjeedzisz

Zmieniony przez - adis93meks w dniu 2008-11-15 00:03:24

Co Cie nie zabije to wzmocni !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla poczatkujacego

Następny temat

Każda partia osobno

BF