SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kolan - jak zapobiegać ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Tak jak w temacie. Sprawa jest taka, że po intensywnym graniu w kosza zawsze po graniu bolą mnie kolana, ale jak ide, albo wychodze po schodach itd...jak sobie siedze/leze to nic nie czuje. Bolą mnie tylko jeden dzien (ten w ktory gram), czyli jak sie prześpie to już mnie nie bolą, albo minimalnie.

Chce sie dowiedziec jak mozna ograniczyć bol kolan ? Czy jest jakiś produkt (do picia/rozpuszczenia), ktory pomaga pozbyc sie bolu kolan ? Jezeli nie to inaczej: jaki składnik trzeba spożywać dla wzmocnienia kolan ?

Co ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
moim zdaniem lód odpada bo rzeczywisice mozna kolana przeziebic i pozniej bedzie lipa jak nic, łykaj kolagen bo to regeneruje kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okłady z lodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
musisz określić powód bólu. Spróbuj czarciego szponu (reumaphyt) dwie kapsułki dziennie (cena około 20zeta za opakowanie) po dwóch opakowaniach powinno być lepiej, jak nie bedzie to idź do lekarza. Możesz też popróbować glukozaminy i kolagenu ale czarci szpon wyjdzie Ci taniej

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skad taka piękna nazwa "czarci szpon" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
tak się roślinka nazywa :-] nie wiem czemu bo to bardzo ładny czerwony kwiatek

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Się rozumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1815
ja tam bym nie radził okładów z lodu bo można przyziębić kolana(hehe chyba to tylko dotyczy dziadków :) ale nie tylko)
mnie na przykład bolały kolana zpowodu ich obciązenia zaczołem je rozgrzeać poprzez pocieranie dłońmi robic ruchy koliste stawów i jeszcze najważniejsze kupuje regularnie wkładki do butów gdy stare sie z zniszczą to mam nowe i kolana nie muszą znoscic takich przeciazen (szczególnie że beton na boisku jest wyjatkowo twardy)
jest jeszcze sposób taki że jak podczas gry zaczną cie boleć to przestać grać (trudne także dla mnie) albo można ograniczyć skakanie


Zmieniony przez - wizard23 w dniu 2004-08-01 02:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 480
MNIE TEZ POBOLEWEJA KOLANA NIE WYŁACZNIE PO TRENINGU. UPRAWIAM WYCZYNOWO BIEGANIE (100M I 200M)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
jak to mowia: lepiej zapobiegac niz leczyc:
https://www.sfd.pl/temat98058/

a ewentualnie: glukozamina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3654
Moje metody :
- przed intensywnym treningiem/gra oklad z goracej wody, po treningu z lodu;
- masowanie kolan (np. wieczorem);
- glukozamina (ja kupuje lek o nazwie 'Artreum' - jak mi wiadomo jest to tani a dobry preparat zawierajacy glukozamine - bez recepty);
- przyczyna moze lezec takze w zbyt slabych miesniach piszczelowych - proponuje wzmocnic
- stretching (tez np. wieczorem) rowniez powinien pomoc
Pozdrawiam

Jeśli nie masz nic do ukrycia, nie dziw się, że kobiety ziewają na Twój widok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 418 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20211
a może po prostu masz stany zapalne kolan (ja tak mam), uratować cię może operacja albo jesli nie uprawiasz kosza zawodowo wystarczy specjalna opaska i leki na regeneracje chrząstek stawowych.
1

...last man standing...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!Le Parkour na Discovery!!!

Następny temat

problem ... hamulce..

WHEY premium