SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kości barkowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
Witam !
Od dwóch tygodni borykam się z bólem barku- ściślej mówiąc dokładnie boli mnie wypukła kość barku, nie znam dokładnej nazwy ( załączam zdjęcie). Ból jest wyczuwalny tylko i wyłącznie w tym miejscu. Jest to duże utrudnienie podczas ćwiczeń, bark boli przy wyciskaniach, żołnierskich. Z własnego doświadczenia wiem, że pójscie do lekarza to niekończące się procesy, z których zapewne wiele nie wyniknie. Dlatego piszę tutaj, mając nadzieję, że ktoś z forumowiczów borykał się z podobnym problemem, i na podstawie własnych doświadczeń zdoła mi w jakiś sposób pomóc. Właśnie wszedłem na masę i możliiwość kontuzji na samym początku tego cudownego okresu mnie frustruje. Zastanawia mnie czy jest to tylko ból kości, czy może stawu. Co zrobić aby pozbyć się problemu, nie rezygnując całkowicie z treningu. Z góry dziękuje za odpowiedzi i Pozdro !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246
Jeśli nie pójdziesz do lekarza, no to na pewno nic z tego nie wyniknie. Nic dobrego ;) Forum, nawet ogarnięte jak to, nie pomoże Ci lepiej :P Przyczyn może być wiele - niedostateczna rozgrzewka (spróbuj wesprzeć np. dip hotem czy terpentyną), nieodpowiednia technika, przeforsowanie organizmu, dodatkowo brak suplementacji. Może to też być efekt kombinacji powyższych. Dlatego właśnie powinien to zbadać lekarz. Bo tutaj wiesz - jeden rabin powie tak, drugi powie inaczej ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Miejsce które zaznaczyłeś na zdjęciu to obojczyk na dolegliwości występujący w nim może być wiele przyczyn stawowe (barkowo-obojczykowy, mostkowo-obojczykowy, ramienny) mięśniowy (mięśnie podobojczykowy czy mostkowo-obojczykowo-sutkowy) więzadłowy , zaburzenia w całej sekwencji mięśniowo-powięziowej czy inne. W celu weryfikacji tego należałoby udać się do specjalisty.


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2016-08-01 16:57:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysunięta glowa, szyja do przodu

Następny temat

Piegi na ramionach, jak sie ich pozbyć ?

WHEY premium