SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból karku - PILNE !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, dzisiaj byłem nad wodą, wygłupialiśmy się ze znajomymi w wodzie i na barana weszło mi dwóch kumpli, przy spadaniu głowa do przodu mi się zgięła i zabolało mnie w karku coś, nic nie bolało przez dłuższy czas aż tu nagle z wieczora jak zaczęło napierniczać... ból jest nie do wytrzymania , przewracam się z boku na bok, zaciskam zęby nie wiem co robić!! proszę o pomoc :( NIE DO WYTRZYMANIA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
nadwyrężyłeś kręgi szyjne... ciesz sie ze nie zerwałeś. Kup sobie kołnież ortopedyczny i powinno być dobrze

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zasnąłem o 5:30 po posmarowaniu maścią końską ! hura.. Teraz trzymam sztywno głowę bo boję się ,że jak ruszę to będzie po mnie ;d Usztywnienie + maść końska może być?

Zmieniony przez - Cortezjusz w dniu 2013-08-09 11:26:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ból minął ? daj trochę czasu i obserwuj, zacznie się nasilać ponownie to zasuwaj do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Pierwsza lepsza strona http://www.drsapporo.com/?page=product&id=20 

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Koszt 20zł ;p

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak ból minął, rano jeszcze trochę pobolewał jak się obudziłem a teraz minimalny ból przy skręcaniu, pod prysznicem trochę to wygrzeję i będę smarował. Staram się nie ruszać za bardzo głową . Najgorsze jest to ,że jutro z rana wyjeżdżam . Oby się nie nasilił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
smaruj, będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest jeszcze obolały tak właśnie jak bym nadwyrężył go:) Najgorsze jeszcze ,że po tym wypadzie złapał mnie skurcz w wodzie (za kolanem) i do tej pory też boli jak... przy prostowaniu nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Weź magnez i potas:) Co do szyi profilaktcznie zabezpiecz się w kołnierz... Pieniądze żadne a ulga niesamowita heh:P

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chrupanie w barku przy ruszaniu

Następny temat

Barki

WHEY premium